Časopis Zdraví E-mail

 

Odpovědi na dotazy čtenářů v poradně měsíčníku Zdraví

(klikněte)

Prostřednictvím redakce časopisu ZDRAVÍ jsem dostala fotokopii dopisu o který bych se s Vámi ráda podělila.

Milá redakce ZDRAVÍ !
Po 4. dítěti, které se mi narodilo v roce 1996 v mých 42 letech, jsem měla až do letoška potíže s nadváhou. Přes různé pokusy /včetně "zaručených způsobů" za pomoci různých potravinových doplňků/ váha, která se z mých původních 65 kg při výšce 167 cm výšky vyšplhala až na 79 kg, dolů nešla celých 7 let. Maximálně po mírném poklesu následoval "JOJO EFEKT".
Smířila jsem se s tím, že v téměř 50ti letech se s tím již nic nedá dělat. A přece ! Z vašeho časopisu jsem se někdy letos v květnu nebo červnu dozvěděla o metodě šetrného snižování nadváhy paní Evy Sojkové z kladenského Unilesku. Do dnešních dnů, tj. do 30. Října se mi díky této metodě podařilo zhubnout 11 kg. Podle tukoměru jde přímo o čistých 6 kg sádla ! Přitom nemám hlad, nejsem unavená ani rozmrzelá, nemyslím na jídlo. Naopak se zvýšil můj energetický potencionál, začala jsem dokonce cvičit. S radostí pochoduji přírodou i po městě, aniž by mě bolela záda nebo nohy plné křečových žil z minulosti. Navíc jsem si zvykla hodně pít – ony doporučované minimální dva litry tekutin hravě během dne zvládnu pitím obyčejné vody ochucené citrónovou šťávou. Prostě díky informaci z vašeho časopisu jsem kontaktovala pí. Sojkovou a podařilo se mi zlepšit jak svou fyzickou, tak i psychickou kondici.
Váš časopis dokáže ze záplavy každodenních informací vybrat a zpracovat opravdu odborně fundované a hlavně inspirativní !
Ještě jednou vám děkuji (každý měsíc v čísle najdu něco výsostně zajímavého a poučného) a přeji hodně úspěchů ve vaší další práci.

Zdraví zdraví ing. Daniela

Pravidelně sleduji Vaše příběhy v kladenském Kamelotu. Stále váhám, ale Vaše odpověď v poradně časopisu ZDRAVÍ mě nahlodala natolik, že bych se ještě ráda dozvěděla něco víc této metodě hubnutí. Také moc nevěřím tomu, že se dá zhubnout 36 kg, jak píšete, bez ochablých svalů a povislé kůže. Jana Hábová Kladno.

Vážená paní Hábová,
ani se nedivím tomu, že v době, kdy technika dokáže zázraky, nevěříte nějakým fotografiím nebo příběhům klientů. Ale je opravdu mnoho těch, kteří můj "rekord" 36 kg za jeden rok dávno překonali. V našem programu se nejedná o dietu. Při dietě omezujete dávky jídla, jíte málo "energie", jste unavení, podráždění, máte ochablé svaly a povislou kůži. My naopak do těla dodáváme ENERGETICKY BOHATOU STRAVU, která působí jako prevence proti civilizačním chorobám a v návaznosti nato i nadváze. Jíte jídlo bohaté na energii, tím máte více energie na sebe, na práci a tělo má energii na spalování tuků.
O tuto metodu se začal zajímat i jeden z našich předních plastických chirurgů doc. MUDr. Jan Měšťák, Csc., který k nám často posílá na snížení nadváhy ženy a muže, kteří se na něj obrací se žádostí o liposukci. Často se stává, že na uvedený zákrok již nejdou, protože si do plánovaného termínu zhubnou . Mají nejen dostatek energie, ale i štíhlou postavu, bez ochablých svalů a povislé kůže. Daří se hubnout dokonce i těm, kteří mají pocit, že své genetické dispozice nikdy nepřekonají.
Chodí k nám jak mediálně známé osobnosti, tak i ženy, které celý svůj život obětovaly rodině, dětem a na sebe zapomněly. Relativně mladé, ale předčasně zestárlé a ztloustlé. A přesto, že nevěří na věčné mládí, u nás zjistí, že se dá přirozeným způsobem oddálit nevyhnutelný proces stárnutí, hubnou, cítí se dobře, mají nárůst energie, zvyšují si sebevědomí, optimismus, pozitivní myšlení. A to přece stojí za to.

 

 

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio