PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA E-mail

PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA®

Přírodní kolagen INVENTIA® je skvělý kosmetický produkt umožňující ženám po celém světě zapomenout na kožní problémy, s kterými se musí potýkat každý den. Přírodní kolagen INVENTIA® jako jediný poskytuje neuvěřitelnou sílu jedinečného přírodního NATIVE KOLAGENU v podobě trojité šroubovice.

Toto není další produkt s levnými a neefektivními hydrolyzovanými proteiny nebo jinou směsí, která má slovo "kolagenem" pouze ve svém názvu, nikoliv ve výrobku. 

Nabízíme výrobek obsahující nejdůležitější protein pro lidské tělo - kolagen  v jeho přirozené formě, stejný jako se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Účinnost čistých nativních kolagenových bílkovin je nezměrně širší a silnější než u běžněji dostupných náhražek, jako hydrolyzátů s jejich omezenou účinností. Přírodní kolagen INVENTIA®   poskytuje pokožce vše, co potřebuje - "živý" kolagen. 

 

Tato jedinečná kosmetika je výsledkem velmi jemného a konzervativní procesu, který zahrnuje pouze několik komponent s téměř 90% podílem nativních kolagenových bílkovin doprovázených velmi cenným elastinem. Mezi další složky patří: kyselina mléčná, caprylyl glykol a speciálně čištěná voda.  Všechny složky byly vybrány tak, aby splňovaly velmi specifické požadavky. Všechny plní významnou roli v boji proti známým problémům s kůží bez ohledu na věk. Díky tomuto jedinečnému složení, Přírodní kolagen INVENTIA® funguje perfektně v péči o mladé i zralé pleti. Pro naše mladší klienty tento produkt zaručuje vynikající úroveň hydratace a umožňuje udržovat jasný vzhled po mnoho let. Pro naše starší klienty produkt poskytuje znovunabytí mladistvé pevnosti pleti a současně vyhlazení vrásek. Přírodní kolagen INVENTIA®  také umožňuje, aby každý získat žádoucí oválný tvar obličeje a aby se zabránilo jakékoli ochablosti. Přírodní kolagen INVENTIA® zřetelně zlepšuje tón pleti a kůže se zdá být zdravější a vypadá svěží. 

Působení Přírodní kolagenu INVENTIA® byla ověřena mnohokrát v nezávislé výzkumné laboratoři na základě skupiny probandů žen různého věku. Po dobu až 14 dní po použití se hydratace kůže zvýšila až o 35% a celková míra pružnosti o 21%. Vrásky se staly méně zřetelné u 95% * skupiny, pevnost obličeje byla zvýšena u 100% * skupiny, zatímco až 70% * z nich hodnotila změnu tohoto parametru jako velmi vysokou. Podobně, každá žena ve skupině zaznamenala nárůst hladkosti pleti. 

Na základě neobvyklé péče ve fázích přípravy a výroby kolagenu INVENTIA® došlo k odstranění konzervačních látek z jeho složení, díky čemuž může být bezpečně používán i lidmi s citlivou pokožkou. Kromě toho, že je hypoalergenní , také snižuje citlivost kůže na dráždivé životní prostředí.

Moji osobní zkušenost s "ŽIVÝM" KOLAGENEM a moje fotografie z let 2005-2014 najdete ZDE>>>  

 

 

Kolagen můžete zakoupit na WWW.NEZESTARNI.CZ

 

Invetia certifikáty:
ISO 9001:2008 (Quality Management System)
ISO 22000:2005 (Food Safety Management System)
GMP (Good Manufacturing Practices for the Cosmetic Industry)

 
Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio