Zpevnění poprsí bez skalpelu E-mail

Vítám Vás v rubrice Co dále nabízíme.
MODELACE POPRSÍ

PROGRAM MODELINGOVÝCH AGENTUR

Již dávno není tajemstvím, že do studia Unilesk jezdí naše přední modelky, herečky, zpěvačky a kandidátky různých soutěží MISS. A i přesto, že většina z nich nepotřebuje zhubnout, chtějí si upravit postavu do požadovaných tvarů pomocí velmi nenáročného, ale i přesto velmi účinného programu.


Tento měsíc první aplikace ZDARMA - ušetříte 400,- Kč. Ke každému digitálnímu zpevnění poprsí vám současně provedeme 40minut modelace pasu, bříška a boků spojenou s redukcí celulitidy.

Objednejte se včas na infolince 775 373 379 nebo 312 267462


DIGITÁLNÍ ZPEVNĚNÍ A MODELACE POPRSÍ

Nečekejte a předejděte čas

  • Máte krásné, pevné poprsí, ale bojíte se jeho ochabnutí?
  • Jste nešťastná , že po porodu je vaše poprsí ochablejší ?
  • Sníte o plastické operaci, ale víte, že ji nikdy nepodstoupíte
  • Nemůžete ze zdravotních důvodů podstoupit operativní zákrok ?
  • Toužíte po krásném pevném poprsí bez silikonů ?
  • Chcete pozastavit čas o 5 až 8 let ?

Proč je časem poprsí ochablé ?

Je to tím, že postupem času nemá dostatečně pevné pojivo. Chybí mu především kolagen, jehož tvorba se v těle kolem 30. roku snižuje. V poprsí probíhá nedostatečná syntéza kolagenu. Enzymy (kolagenasy) vlivem nízkého Ph přestávají správně fungovat. Tento proces nastává i u poprsí, které je větší a tedy těžší. Rovněž v těhotenství se prsa vlivem hormonů rychle a nadměrně vytáhnou, ale po porodu se jejich mléčné žlázy opět zmenší a poprsí ochabne.

Nyní je tu konečně převratné a dlouho očekávané řešení.

Praktické zkoušky zpevnění poprsí pulzujícím podtlakem proběhly v Německu pod odborným dohledem plastických chirurgů a výsledky byly překvapující. U žen různých věkových kategorií, které podstoupily (dle stavu poprsí) 10 až 15 aplikací a 1x až 1,5 x měsíčně chodily na udržení, bylo dosaženo nejen zpevnění a u menšího poprsí optického zvětšení poprsí, ale 5 až 8 letého oddálení následného výrazného ochabnutí.

Jak ošetření probíhá a co vyvolává ?

Digitální zpevnění a modelace poprsí bez skalpelu je naprosto nebolestivé. Provádí se v klidu na lůžku za doprovodu relaxační hudby speciálními prsními aplikátory různých velikostí. Pomocí digitálního přístroje se naprogramují parametry jednotlivých klientek a pomocí aplikátorů probíhá pulzující podtlak vyvolávající zpevňování ochablého pojiva a prsou, čímž se podpoří jeho nová tvorba. Tímto procesem se dostává do poprsí více kyslíku a živin. Následný kladný tlak zajišťuje odtok krve a lymfy se zplodinami a odvod nadbytečné tekutiny. Tím se způsobí "malý zázrak" aktivuje se tvorba nového kolagenu, vypíná se kůže znovu se obnovuje její elasticita. Kolagen pomáhá vypnout a zpevnit vaše poprsí Již při první aplikaci některé klientky pozorují, že dekolt je plnější, hladší, zpevněný, pokud jsou starší i bez výrazně viditelných vrásek. Dokonce již při páté aplikaci dochází k redukci a zjemnění stryjí a hmatatelnému zpevnění.

modelace_poprsi.jpgpoprsi_brisko.jpg
Od 15. 12. 2006 se do ČR dováží čistý transdermální kolagen G5-26 v podobě gelu, který během několika vteřin prostupuje pokožkou, spojí se s lidskou bílkovinou a následně zvyšuje tvorbu vlastního kolagenu. Jeho používání při zpevnění poprsí a po denním sprchování je ideálním doplněním rychlejších a viditelnějších výsledků.

 

VHODNÉ PRO ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ KRÁSNĚJŠÍ POPRSÍ BEZ IMPLANTÁTŮ. UZNÁNÍ A OBDIV VAŠEHO PARTNERA A POSÍLENÉ SEBEVĚDOMÍ, BUDOU DOSTATEČNOU ODMĚNOU.

Je tato metoda úspěšná u všech žen ?

To by byl opravdu zázrak. Stává se, že některé klientce zpevnění nedoporučíme. Výsledek by nebyl takový jaký ve svých představách očekává. Je to u žen, které mají poprsí větší a již léta velmi ochablé.

TAM MÁ SVÉ NEZASTUPITELNÉ MÍSTO POUZE PLASTICKÁ CHIRURGIE.

PŘI PRVNÍ APLIKACI JIŽ NĚKTERÉ KLIENTKY POZORUJÍ, ŽE DEKOLT JE PLNĚJŠÍ, HLADŠÍ, ZPEVNĚNÝ, BEZ VÝRAZNĚ VIDITELNÝCH VRÁSEK. DOKONCE JIŽ PŘI PÁTÉ APLIKACI DOCHÁZÍ K REDUKCI A ZJEMNĚNÍ STRYJÍ A ZPEVNĚNÍ POPRSÍ.

Uznání a obdiv vašeho partnera budou dostatečnou odměnou.

A kdy začít ?

LEPŠÍ ZAČÍT DŘÍVE NEŽ POZDĚJI, LEPŠÍ POZDĚJI NEŽ NIKDY

Naše profesionalita a dlouholetá zkušenost jsou zárukou vaší spokojenosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio