Tajemství mého úspěchu E-mail

 

PODĚKOVÁNÍ

Firma UNILESK byla založena 19. 3. 1991 a tím se řadí k jedné z "nejstarších" firem v České republice.
Individuální program šetrného snižování nadváhy bez hladovění

probíhal zkušebně v našem studiu od9. 4. 1997.
Cesta kterou jsme museli ujít byla dlouhá, nelehká, někdy i trnitá. Ale my jsme obstáli a jsme tu pro Vás, naše stálé, ale i nové klienty.
Jsme tu jen díky Vám, díky tomu, že o nás mluvíte, že nás vyhledáváte, že nám věříte, že se k nám rádi vracíte.

A já bych touto cestou chtěla PODĚKOVAT muži, který mi v nelehkých začátcích věřil a pomohl k tomu, aby se velká většina z Vás o tomto způsobu snižování nadváhy bez hladovění dozvěděla z televizní obrazovky i jiných médií.

Tím mužem je náš přední plastický chirurg

Doc. Měšťák

Doc. MUDr. Jan MĚŠŤÁK Csc. www.esthe.cz

Děkuji Vám pane docente, nejen jménem svým, ale i jménem celé dlouhé řady těch, kteří se díky Vám mohli s tímto programem seznámit, podstoupit ho a změnit si život.

S úctou Eva Sojková


Publikované články v měsíčníku Puls a Zdraví
(klikněte)

200006b_1.jpg

Odpovědi na dotazy čtenářů v poradně měsíčníku Zdraví
(klikněte)

200306.jpg 200311.jpg 200312.jpg


logo_G.gif

Je mnoho těch, kteří na mě a mé studio získali kontakt prostřednictvím několika televizních pořadů ÁČKO a TRNÍ , nebo při návštěvě kliniky ESTHÉ v Praze, na doporučení Doc. MUDr. Jana Měšťáka CSc., jednoho z našich předních plastických chirurgů.
Zájem o metodou ŠETRNÉHO SNIŽOVÁNÍ NADVÁHY BEZ HLADOVĚNÍ , při němž hubnou i ti, kteří mají pocit, že své genetické dispozice nikdy nepřekonají, je neustále veliký.
Po odvysílání prvního televizního pořadu Áčko na téma hubnutí, do kterého mě pozval právě pan docent Měšťák, byl tak veliký, že jsem bezprostředně po jeho odvysílání dostala více než 10000 dopisů.

Ostatní jsem již nepočítala – nebylo to v lidských silách.

Všichni se na mě obraceli se stejnou otázkou :

JAK ZHUBNOUT TAK JAKO JÁ nebo MOJI KLIENTI, které jsem měla jako hosty v ÁČKU Pavlíny Wolfové.

Předpokládám, že pouze toto je jediný důvod, proč jste otevřeli právě tyto stránky. Možná i Vy si celá dlouhá léta toužebně přejete zhubnout. Držíte diety, hladovíte, jste unavení, podráždění a stále tak jako já, se celý život v jojo–efektu dopracováváte čím dál tím větší nadváhy?
Já sama jsem touto metodou zhubla za jeden rok 36 kg bez ochablých svalů a povislé kůže a věřte, že ten pocit se nedá zaplatit žádnými penězi na světě. Já jsem na to byla sama a bylo to velmi těžké a proto Vám nabízím

pomocnou ruku

es.jpg 100001.jpg 100002.jpg es2.jpg

42 let 43 let

53 let

A pokud ještě váháte, navštivte rubriku :

SKUTEČNÉ PŘÍBĚHY klientů, případně KOLIK TUN JSME ZHUBLI.

Je pro Vás Kladno daleko? Navštivte rubriku

TELEFONICKÁ KONZULTACE


Jsem velice ráda, že jste se s problémy své nadváhy rozhodli obrátit právě na nás. Studio UNILESK je malé svými rozměry, ale velké svými výsledky.
Ti, se kterými se budete v budoucnu setkávat, nebo telefonovat, znají dokonale všechny problémy spojené s nadváhou, neboť je okusili sami na vlastní kůži.
Jistě znáte situaci, kdy jste se rozhodli své hubnutí svěřit do rukou odborníků. Upřímně Vám dávali pouze to, co znali – fundované rady, zákazy, tabulky na snižování energie (KJ) … Marně se snažili z Vašeho slovníku vymazat slovo HLAD. Nešlo to, protože to, co Vám povolili jíst, bylo pouze o hladu.
S každým soustem, které jste vkládali do úst, ve Vás vzrůstal pocit, že děláte něco zakázaného, nedovoleného.

NEDOKÁZALI VÁM PODAT POMOCNOU RUKU, KDYŽ JSTE SELHALI. MÍSTO TOHO, ABY VÁS UBEZPEČILI, ŽE SELHÁNÍ JE LIDSKÉ A VŽDY JE MOŽNO ZAČÍT ZNOVU TAM, KDE JSTE SKONČILI, VZALI VÁM POSLEDNÍ ZBYTKY SEBEVĚDOMÍ A ODVAHY, KTERÉ JSTE JEŠTĚ V SOBĚ NAŠLI K TOMU, ABYSTE JE I PŘI SELHÁNÍ VYHLEDALI.

Možná jste seděli proti lidem, kteří dobře nechápali Vaše pocity, starosti a problémy s nadváhou, neboť oni sami se s ní nikdy nemuseli potýkat, dokonce možná jedli denně více než Vy za tři dny.

Nezajímalo je, co si myslíte, po čem toužíte, co Vás trápí. Nechtěli znát Vaši duši, pouze je zajímal úbytek Vaší váhy.

I já jsem sama na sobě vyzkoušela od svých 15. let desítky cvičení, prášků, diet, koktailů, různé druhy a kombinace dělených potravin i hladovek. Vždy jsem vydržela, neselhala, zhubla, málo jedla a čím závratněji jsem zhubla, tím závratněji jsem přibrala. O tom, že postava byla stále rozložitější a rosolovitější a psychika stále labilnější, snad mluvit nemusím.

Nikdy jsem neměla problém zhubnout 15 – 20 kg, ale daleko těžší bylo si váhový úbytek udržet, neboť jsem se dostávala z jednoho JOJO efektu do druhého. Pro mě byla představa krásně pružné, pevné a štíhlé postavy bez ochablých svalů a povislé kůže, bez bolesti páteře a oteklých nohou neuskutečnitelný sen. Ale souhrou různých náhod a okolností se jednoho dne můj sen stal skutečností.

Věřím, že splnění mého snu je i Vaším toužebným přáním, jinak byste tyto stránky nikdy nenavštívili. A co ještě říkáte představě, že se můžete i do sytosti najíst a necítit žádné provinění?

Přesně vím, co si nyní myslíte - zase jedna senzační dieta, ze série líbivých, kdy mohu bez omezení jíst, necvičit

….NA

TO UŽ NIKDY NENALETÍM !!!!!

NE, NE, NE – o tom to opravdu není.

Není to ani o tom, že BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE….

Důležité je pochopit, že

JÍDLO NENÍ VAŠÍM NEPŘÍTELEM, ALE TÍM JE HLAD !!!!!!

Vyjděte z toho, že jídlo je jednou z Vašich životních potřeb, které se mohou stát i radostí a

vydejte se se mnou po cestě, která Vám dokáže poodhalit roušku tajemství štíhlé postavy.

Tuto úpravu jídelníčku jsem aplikovala zprvu sama na sobě a později úspěšně na mnoha dalších ženách a mužích různých věkových a váhových kategorií.

A i přesto, že jste mě mohli vidět v několika televizních pořadech po boku našeho předního plastického chirurga pana docenta MUDr. Jana Měšťáka Csc., za což mu zůstanu jednou pro vždy vděčná - nepatřím mezi VIP ani celebrity.

Jsem jedna z Vás, úplně obyčejná, uhoněná, žena, která se celý život snažila, aby stíhala rodinu, práci, druhou práci, potom podnikání, půjčky, sebevzdělávání, večerní nákupy, noční praní, vaření, uklízení, zašívání, přešívání, šití, žehlení, ale i zahradu, obrovskou úrodu jablek, zavařování, jesličky, školku, školu, družinu, pohádky, domácí úkoly, školní šikanování, různé dětské kroužky, plavání, tancování, všechny ty soutěže, pubertu, první lásky, zklamání, selhání, bolest, bouračky, úrazy, nemoci, zármutek, ztrátu nejbližších, samotu, citové strádání, stárnutí deprese, beznaděj……

A ještě jsem byla hrdá na to, že to všechno zvládám a vůbec jsem si neuvědomila, že na to nejdůležitější jsem zapomněla. A to jsem byla .

Ne že bych zapomněla, to se říci nedá. Vždycky jsem si na sebe vzpomněla, ale AŽ !!!

  • když jsem padala hlady a únavou.
  • když jsem umírala žízní
  • jsem vyčerpáním a starostmi nemohla několik nocí spát.
  • když jsem zvracela a nemohla jíst.
  • když jsem zjistila, že ty povolené kalhoty už zase nezapnu.
  • když jsem si sedla v autobuse a praskl mi zip u sukně.
  • když jsem byla v šoku, že už nikdy nepůjdu na koupaliště, protože se nemůžu ukázat v plavkách.
  • když, když ……….. když jsem neměla sílu žít. ...…….. když bylo pozdě !!!!!

A tady se pozastavím, nebudu mluvit o tom, jak jsem od svých 15 let cvičila, držela jednu dietu za druhou, nejedla pečivo, přílohy a sladkosti a jak jsem se dopracovávala v jojo-efektu čím dál tím větší nadváhy i přesto, že celý život jsem dělala vše proto, abych nedopadla jako moje maminka, která se ke své váze "vyjedla", já jsem se k ní "vydietovala."

A pak nastal zlom. Po totální 42 denní hladovce jsem během krátké doby (a samozřejmě díky všem předchozím dietám) nabrala 25 kg. Ale jedla jsem méně než 3 leté dítě. Nesesypala jsem se z hladovky, ale z toho co následovalo po ní.

Zoufale jsem se ptala, kde až je ta hranice za kterou musím zajít. Ne proto, abych byla štíhlá, ale abych nebyla tlustá!!!

Nenašla jsem žádnou odpověď. Nechtělo se mi nic. Začala jsem se stranit přátel, známých, záviděla jsem jim to, že mají někoho, kdo je má rád, kdo si s nimi povídá, jde s nimi na procházku, záviděla jsem lásku, postavu, fungující rodinu, zdraví, byla jsem zahořklá, zatrpklá a nakonec jsem se sama a dobrovolně odsoudila k tomu, že jsem přestala chodit na procházky, jezdit na kole, plavat, chodit do divadla, do kina, na výstavy, do knihovny, nebo jen tak si někam sednout…..a hrozila se představy, že můj syn půjde příští rok do tanečních. Snila jsem o tom, jak ho doprovázím, jsem krásně štíhlá a kamarádi se ho ptají, co to má s sebou za kočku…..

Byla jsem strašně unavená, sama, zoufalá, nešťastná. Chybělo mi vše, co si jen žena může přát……….. začala jsem se nenávidět………………… a jednoho dne, když mě bylo nejhůř, přišel můj syn , čtrnáctiletý puberťák, obejmul mě a dlouho držel. Řekl mi, že mě má moc rád a vůbec mu nevadí, že jsem tlustá a ještě spoustu krásných věcí a dal mi nádherné přáníčko. A i když je už teď dospělý a určitě se mu to nebude líbit, nemohu jinak, než se s Vámi o něj podělit :

Maminko moje,

mám Tě moc rád, jen díky Tobě vím, jak je důležité umět rozdávat lásku a radost. Pořád se od Tebe učím nové a nové věci a vždy přitom cítím Tvou nekonečnou trpělivost. Chvíle, kdy se mnou sdílíš mé úspěchy a pády, jsou těmi, kterých si nejvíc vážím. Jsi tak všímavá ke všem okolo a vždycky poznáš, co koho trápí. Máš úžasný dar měnit malé starosti na velké radosti. Jsi ta, která vždycky najde překrásnou duhu za každým mráčkem. Jsi ta, která ví, kdy je třeba poradit a kdy jenom vyslechnout. Tvá láska je poklad, který je tak cenný, že se ani nedá vyjádřit slovy. Děkuji Tě za to, jaká jsi. Pro mě jsi ta nejkrásnější a nejdražší maminka na světě. Mám štěstí, že mám právě Tebe. Protože kdyby se maminky prodávaly, všechny děti by stály ve frontě jen na Tebe. A já bych se bál, že už se na mě nedostane. Mám tě rád takovou jaká jsi. A to se nikdy nezmění. Jsem šťastný, že právě Ty jsi moje maminka. A tak jako Ty jsi tu vždycky pro mě, tak i já jsem tu vždycky pro Tebe.

Bože, jak jsem byla hloupá, celý život jsem se honila za něčím, co nebylo v mých silách. Jak mi nadbytečné kilogramy a nedostatek lásky dokázaly srazit sebevědomí až na samé dno a já měla pocit, že jsem selhala jako žena, manželka, MATKA.

A najednou tu byl můj syn, který mi dokázal otevřít oči. Jak strašně jsem se před ním styděla. Ten den jsme dlouho seděli v objetí a plakali. Ale nebyly to slzy smutku, byly to slzy štěstí. Štěstí z toho, že jsme dokázali společně překonávat tolik těžkostí, které nás posílily a my měli k sobě ještě blíž. Zaplavil úžasný pocit nekonečného blaha. Pocit, který se musí jenom prožít a přichází jen jednou za život a jen vyvoleným. Byla jsem šťastná, že já patřím mezi ty vyvolené a viděla jsem obrovské zástupy matek, které nikdy v životě nezažijí to co já i když jsou krásné, štíhlé, úspěšné a mají tolik peněz, že si mohou koupit cokoliv na světě.

JENOM NE TENHLE POCIT.

Nečekaně můj život dostal úplně jiný rozměr. Zmobilizovala jsem poslední síly,

a překvapivě jich bylo neuvěřitelně mnoho.
Vzala jsem do hrsti zdravý rozum a

ZBILANCOVALA ŽIVOT.

Zjistila jsem, že jsem ve věku, kdy už mě určitě žádný muž nehledá. Že jediné z čeho se budu po zbytek svého života radovat, a na koho se budu moci spolehnout, bude můj syn. A jediné, co mě kromě tohoto štěstí ještě čeká, JE PRÁCE. A jediné co nutně potřebuji na práci je ENERGIE.

Rozhodla jsem se, že přestanu držet diety, smířím se s tím, jak vypadám a začnu poprvé v životě normálně jíst. Jíst proto, abych měla dostatek energie, abych byla synovi oporou a příkladem, a abych mohla pracovat.

Jako v eufórii jsem běžela domů, otevřela válendu, do které jsem ukryla svého

největšího životního nepřítele

VÁHU – skočila na ní a zjistila jsem , ŽE SE STAL ZÁZRAK.

JEDLA JSEM A ZHUBLA !!!!!

Jedla jsem všechno co mělo hodně energie, abych tu energii, kterou jsem neměla, co nejdříve do sebe dostala. Jedla jsem to co již léta ne. Začala jsem pečivem neměla jsem ho 25 let v ústech. Když jsem snědla první ručně pletenou housku v životě, měla jsem pocit, že patřím na vrchol těch nejšťastnějších. Bylo to úžasné. Jedla jsem pečivo, přílohy, sladkosti. Přestala jsem se starat o váhu, už mi nevadilo, že nosím vše volné, elastické, na gumu v pase. Nebyla jsem unavená, podrážděná, měla jsem dobrou náladu, už jsem si nepřipadala tak stará a najednou jsem měla tolik energie, jako za celá léta ne. Zprvu jsem si to neuvědomovala, ale když se mi moje zaměstnankyně začaly ptát, co teď zrovna držím za dietu, že nejenže hubnu, ale že jsem i normální, uvědomila jsem si, že ty gumy v pase, které se mnou v jojo efektech léta pochodovaly nahoru a dolů, jsou nějak prověšené.

A ten zázrak mi vydržel již 8 let.

Ve svých 43 letech , kdy jsem si připadala strašně stará- JSEM ROČNÍK 1954, se mi podařilo pomalu, šetrně a bez hladovění zhubnout za jeden rok 36 kg a to vše bez ochablých svalů a povislé kůže. Tj. v průměru 3 kg na jeden měsíc. Nyní se cítím velice dobře, mladě a jsem mnohem štíhlejší, než ve svých 14ti letech.

Dokonce se mi splnil se mi můj sen :

hrdě jsem si vykračovala po boku svého syna v tanečních, v té době lehčí o21 kg a

přijímala slova uznání od těch, kterým jsem se po léta vyhýbala.

Způsob jakým se mi podařilo zhubnout NENÍ DIETA. Pouze se nenásilnou formou vracíme k tomu, s čím jsme se kdysi dávno jako děti narodily.

Určitě víte, že většinou děti od narození dostatečně pijí, jí pravidelně, ví kdy mají při jídle dost - mají přirozenou záklopku, některá jídla odmítají…… časem, díky určitým regulacím, pijí nedostatečně, jí nepravidelně, neví kdy mají dost, některá jídla již neodmítají

A to je jediné z čeho v našem studiu vycházíme. Vracíme se k tomu, co jsme dříve uměli.

Ale ještě než Vám ve stručnosti vysvětlím, v čem to spočívá, chtěla bych jedním slovem

říci, jak se na tuto metodu dívají lékaři a dietologové :

NEVĚŘÍ…, alespoň do té doby, než se seznámí s výsledky mých klientů. …

Proto se Vám pokusím tuto metodu vysvětlit pro lepší názornost laicky a úplně jinak, než očekáváte. My se totiž na ni podíváme z jiné stránkytechnické. Ne, nebojte se.

Vaše znalosti mohou být opravdu jen povrchní.

Většina z Vás doma auto. A auto k tomu, aby "fungovalo" potřebuje olej,

destilovanou vodu apod., ale dokud nedostane benzín, nepojede!

Ale nepojede ani, když mu bude chybět vše kromě benzínu. Nebo ujede krátkou

vzdálenost a motor se zadře. To Vám zní určitě logicky.

Tak a teď si představte, že tak funguje i lidské tělo. Sacharidy, minerály, bílkoviny,

vitamíny, vlákniny, tuky apod., to je ten olej a destilovaná voda.

Ale energie – pohon - to je benzín.

Pokud se rozhodnete u auta pravidelně snižovat množství benzínu, v klamné naději, že ujedete stejný počet kilometrů, můžete tomu klamně věřit pouze do chvíle, kdy se auto zastaví. Je tedy logické, že při snížení energie-pohonu-benzínu - ujedete den ze dne kratší vzdálenost. A pokud se rozhodnete den ze dne snižovat přísun energie – KJ, budete den ze dne unavenější, malátnější a podrážděnější. Den ze dne "ujedete" kratší vzdálenost. A pokud tělu dodáte hodně energie, ale zanedbáte přísun vitamínů, minerálů apod., poškodíte své tělo tak, jako by se zadřel motor u auta.

Již tušíte? Ano, je to opravdu to, co jsem Vám slibovala. Můžete se do sytosti najíst a přece snižovat svoji váhu. Můžete se zbavit přebytečné nadváhy, aniž byste museli drasticky snížit příjem KJenergie, tuků a trápit se hlady, únavou a stále se vkrádající myšlenkou na jídlo.

Naše studio často vyhledají lidé, kteří mi tvrdí, že již několik let jí velice málo. Někteří si dokonce zapisují každé sousto, které vloží do úst.

Pokud jsou jejich údaje pravdivé, musím jim dát za pravdu. I já jsem léta jedla méně něž tří leté dítě, klepala se jako stařena, pracovala do noci, honila se a ještě do polomrtva cvičila. Nikdo mi nevěřil. Slyšela jsem jen - paní nežerte a cvičte.

Já jim to sama z vlastní zkušenosti věřím. A věřím i to, že i tak jako já kdysi, tak i oni nemohou pochopit, kde se ty přebytečné kilogramy berou.

Jistě sami znáte celou řadu různých "zaručených" diet a odtučňovacích kůr.

- Většinou bývají diety značnou zátěží pro organismus a působí na Vaši psychiku

protože zasahují do běžných stravovacích návyků.

- Vylučují různé druhy potravin a klasické kombinace strav a vy čekáte pouze

na to, až dieta skončí a vy se do sytosti najíte všeho co jste nesměli.

- Různé diety vás přesvědčují o tom, že vyloučení mnoha druhů potravin z

jídelníčku je přirozené a zdravé. Tvrdí, že všechny nutně potřebné živiny můžete

načerpat i z omezeného množství a sortimentu potravin.

- Slibují velký úbytek hmotnosti za velice krátké časové období.

- Neinformují o tom, že čím rychlejší je úbytek, tím je kratší doba trvání efektu

("jojo efekt")

- Nesdělí vám, že každá dieta jednoho dne skončí a vy se musíte vrátit ke

klasickému způsobu stravování.

Diety se staly módním trendem a vždy se k nim uchylujeme, až když je pozdě. Hledáme, sháníme, a kupujeme si různé druhy těch nejlepších, nejúčinnějších, nejreklamovanějších a již na celém světě nejprodávanějších diet, prášků, knih…

Ale měli bychom si uvědomit, že žádnou z těchto diet nemůžeme držet celý život, žádné prášky nemůžeme jíst celý život a žádný koktejl nemůžeme pít celý život !!! A tím se vědomě dostáváme do bludného kruhu, ze kterého není úniku.

To je ale pouze můj osobní názor a vůbec netvrdím, že mám pravdu. Ani se nechci a nemůžu zapojovat do žádných odborných debat , protože bych v nich nikdy neobstála. Nemám na to patřičné vědomosti, ani vzdělání. Moji "vysokou školou hubnutí" byl můj celý život, všechny ty hrozné diety, naděje, zklamání a všudy přítomný hlad.

To co mě vybavilo patřičným vzděláním byla ŠKOLA ŽIVOTA.

Jediné co vím je, že se mi díky této "škole" podařilo velmi úspěšně zhubnout, strava mě vyhovuje a domnívám se, že je nejen zdravá, ale hlavně –

NETLOUSTNE se po ní !!!

Ba naopak, upravuje se tlak, cholesterol, cukr a dokonce se při ní začnou odečítat přebytečné centimetry čistého tuku z celkového objemu těla.

Pokud stále nechcete uvěřit tomu, že je možné jíst, netrápit se hlady, dokonce ztrácet centimetry a teprve potom kilogramy, mohu vás ubezpečit, že nejste sami.

Znám lékaře, který se na tuto úpravu jídelníčku díval s nedůvěrou. Tvrdil, že by proti ní neměl výhrady, ale proboha, ať to nikomu nedoporučuji, protože při tak vysokém příjmu energie musí všichni zákonitě strašně ztloustnout. Dlouho nechtěl uvěřit, ale nakonec ho výsledky mých klientek a úbytek jeho dlouholeté pacientky ( za 1 měsíc zhubla pouze O,6 kg, ale zhubla v celkovém objemu těla celých 51 cm, 12 cm v pase a dvě konfekční velikosti) , přesvědčil o tom, že to funguje.

Doslova říkal:"Školní rozum mi to nebere, ale selský ano."

A pak se ptal, kam se ztratily ty centimetry, když váha stojí. Vždyť to prý odporuje i fyzikálnímu zákonu o zachování hmoty. Snažila jsem se i na tuto otázku najít logickou, laickou odpověď. Bylo to obtížné, ale nakonec jsem ji náhodně našla v knize MUDr. Hejdy – Kalorie se počítají z r. 1977, kde se píše: "Také při hubnutí by bylo správnější sledovat pokles tuku v těle, než ztracené kilogramy. Je to však tak obtížné, že se to v praxi dělá spíše výjimečně."

Jinde jsem se zase dočetla, že tuk má 5x větší objem než svalová tkáň. Tzn., že je velice objemný, ale lehký. Řekla jsem panu doktorovi, že je zřejmě pouze otázkou času, kdy za ztracenými centimetry dojdou i kilogramy. A představte si, že mi druhý den paní volala, že zhubla do rána 2kg.

Pro Vás je podstatné vědět, že můžete hubnout i přesto, že se do sytosti najíte zdravým jídlem bohatým na energii, kterou nutně potřebujete k tomu, abyste mohli nejen přenášet svoje tělo, ale i pracovat, radovat se ze života, a to hlavní –

spalovat tuky.

A pokud budete mít nepřekonatelnou potřebu kotlety nebo bifteku v době, kdy chcete hodně snížit nadváhu, příležitostně si ji prostě dáte.

Pro klid v duši si můžete zajít ke svému lékaři, příp. na OHS, kde vám zdarma udělají rozbory krvetuk a cholesterol – a třeba za 3 měsíce si nechat udělat kontrolní odběry. Sami pak zjistíte, že máte velmi dobré výsledky, ale i vy se budete cítit dobře, budete plni energie a získáte subjektivní pocit omládnutí a teprve jako vedlejší produkt se objeví hubnutí.

ZÁVĚREM ………

Ať už se rozhodnete u nás absolvovat 2,5 hodinovou individuální konzultaci, nebo využít hodinové telefonické konzultace, uvědomte si, že NESMÍTE hubnout ani pro

manžela nebo manželku, přítele nebo přítelkyni.

Rozhodněte se hubnout jenom a jenom pro sebe!!!!!!!

Protože pokud to budete dělat jenom proto, abyste se někomu zalíbili a on – ona to neocení, ztrácíte motivaci. Hubněte pro sebe. Pro své zdraví. Pro pocit sebevědomí a jistoty. Nikdy nehledejte jiný důvod. Tělo je jenom vaše a pokud vás třeba váš partner zklame nebo opustí, nedopusťte, abyste utápěli smutek a beznaděj v jídle a opět ztloustli. Naopak mu – jí dokažte, o co přišla - přišel, když Vás opustila – opustil.

Dokažte si, že to dokážete sami, a jen a jen pro sebe. Pokud ale jinak nemůžete a smutek potřebujete zahánět velkým množstvím jídla, nebojte se. U nás zjistíte, že tělo musí mít na zvládání stresů dostatek energie, abyste všechno ustáli.

Každý z vás má svoji motivaci ke změně postavy. Časem zjistíte, že právě ta motivace, kterou jste pokládala za důležitou, není ta pravá a budete hledat novou. A pokud to bude i váš případ,dám vám typ:

Mnoho žen, ale v současné době i mužů středního věku s nadváhou se mylně domnívá, že omládnou, když investují peníze do plastické operace obličeje. Výsledek je vždy překvapivě hezký, přibývajících let jakoby ubylo, ale pouze od krku nahoru. Protože žádné krásné šaty nezakryjí to, co zakrýt nelze. Pokud jste i vy něco podobného plánovali, máte nyní obrovskou motivaci k tomu,abyste si s naší pomocí dokázali změnit postavu.

Teprve jako korunu úspěchu si můžete nechat podle potřeby, i na naše doporučení, provést některý z plastických zákroků, např.:

- operaci horních a dolních víček

- face-lift obličeje, dvojité brady

- korekci břišní stěny

- modelaci – zpevnění prsů.

- liposukci (pozor – liposukce není zázračný prostředek zhubnutí, spíše je vhodná

tam, kde se příroda zachovala macešsky a dochází k nadměrnému ukládání

tuků v určitých částech těla, kde nepomáhá ani dieta, ani cvičení)

Snížení vysoké nadváhy je pořádný kus perné práce. Pokud chcete mít, pevnou a štíhlou postavu, nesmíte nic uspěchat. Zhubli jste již mnohokrát, ale nikdy jste nebyli spokojeni. Všechno chce svůj čas.

Všichni dobře ví, že ženy mohou být těhotné hned, ale dítě musí nosit celých devět měsíců. Dejte proto i vy svému tělu dostatek času, radujte se i z nepatrného úbytku tak, jako jste se radovali z prvních pohybů svého dítěte. Výsledek za to bude určitě stát.

Vaše krásná postava, uznání okolí a již dávno ztracený pocit sebevědomí vám budou dostatečnou odměnou.

Nikdy to nevzdávejte, protože žádná bitva není předem prohraná. A již nikdy neříkejte nikdy. Protože nikdy nevíte, jak vám osud karty zamíchá. Možná právě

teď vám osud podává pomocnou ruku ……..

Jen na vás záleží, jestli se rozhodnete ji přijmout.

A já budu šťastná, když se Vám to podaří a Vy toho dosáhnete s mým nepatrným přičiněním.

Těším se na naše osobní nebo telefonickou konzultaci.

Eva Sojková

 

 

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio