Solárium (ano či ne?) E-mail

Vítám Vás v rubrice Co dále nabízíme.SOLÁRIUM (ANO ČI NE ) ?

Je mnoho těch, kteří si kladou stejnou otázku jako já před léty. Solárium – ano, či ne ?

Léta jsem si vystřihovala všechny nové poznatky o účincích umělého slunce. Často byly tak protichůdné, že jsem dlouho váhala……Obávala jsem se rakoviny kůže, předčasného stárnutí pokožky ….

solarium.jpgNakonec jsem se rozhodla, že si účinky solária vyzkouším na vlastní kůži. A byla jsem překvapená. Nejen, že jsem měla již po osmi ozářeních krásnou zlatavě hnědou barvu, čistou pleť a necítila jsem se tak unavená jako před opalováním, ale také jsem zjistila, že mě již nesvědí pokožka, tak jako velmi často v zimních měsících, dokonce, že mě již tolik nebolí záda a ledviny, ale největší radost jsem měla z toho, že jsem poprvé po létech neprodělala žádné virové onemocnění (a vše trvá dosud).
To rozhodlo o tom, že jsem solária pořídila i do našeho studia. Pravidelně do něj chodím již sedm let, nemám žádné problémy ani nepozoruji, že by pokožka předčasně stárla. I nadále se zajímám o nejnovější vědecké poznatky a často jsou pro mě velmi překvapivé. A proto Vám nyní nastíním

VĚDECKÉ POZNATKY JAK JE NEZNÁTE

Věda zabývající se zdravím zaznamenává stálý vzrůst vědomostí. Vědci na celém světě hledají kompletní odpovědi na všechny otázky o světě a životě.Přibývající zájem se koncentruje také na umělé slunce – UV záření v moderních soláriích, které je podobné přírodnímu záření a pro která se rozhodují miliony lidí. Připomínají to tradice, kterým byly v minulosti léčeny mnohá onemocnění – UV zářením. Lékařská vyšetření potvrzují biopozitivní a v některých případech úžasné efekty umělého slunce.

SOLÁRIUM JAKO PREVENCE PROTI CIVILIZAČNÍM CHOROBÁM

Známou klinikou v Berlíně (KLINIK CHARTITE) byly na jaře roku 2000 zveřejněny výsledky studie prováděné na 50ti mužských pacientech ve věku mezi 50 – 87 lety s koronárním srdečním onemocněním a s vysokým krevním tlakem.

Z TOHO BYLO 32 OSOB PO INFARKTU A 26 OSOB PO BYPASS OPERACI. Pacienti byli 12x ozařování v soláriu s UV zářením po dobu 4 týdnů. Poté byl lékaři zaregistrován přesvědčivý pokles podstatných srdečních rizikových faktorů:

 • snížení klidového a zátěžového krevního tlaku
 • hodnoty cholesterolu se vyrovnaly
 • množství infekčních nachlazení se snížilo na polovinu v porovnání s loňským rokem -zánětlivé stavy vnitřních stěn krevních cév byly zredukovány
 • při měření výkonu na kolo-ergometru docílili pacienti vyšších výkonů
 • při jinak lehkých sportovních trénincích byl předpoklad : výrazné zlepšení krevní cirkulace také ve velmi citlivých cévách.

Celkově : Ozáření celého těla má velmi pozitivní vliv na srdeční – krevní – systém. Většina zlepšení jsou i po šesti měsících stále prokazatelná…..

ZÁVĚR UNIVERZITNÍ KLINIKY pro kardiovaskulární chirurgii v Berlíně CAMPUS CHARITÉ MITTE. Dr.sc.Med. Hans-Joachim Winterfeld (2000)

DALŠÍ VĚDECKÉ ZPRÁVY

Při těžkém onemocnění ledvin (pacienti při dialýze) působí UV-záření proti nedostatku vitamínu D. Což nepodporuje pouze růst kostí. Dlouhodobé výzkumy dokládají : vitamín D – účinné ozáření ultrafialovým světlem zlepšuje regulaci krevního oběhu, což je klinicky& známo právě u pacientů se srdečním onemocněním. Můžeme tedy vycházet z toho, že se jedná o ochranné účinky pacientů (ochrana před infarktem).

Univerzitní klinika – odd. přírodní léčby – členové vědecké rady Sonnenlicht-Systeme Univesitätsklinikum Benjamin Franklin, Freie Universität Berlin, Abteilung für Naturheilkunde. Dr. Med. Rolfdieter Krause, Professor Dr.med. Malte Bühring (beide Mitglieder des Wissenschaftsrats des Fördervereins Sonnenlicht-Systeme s.V.).

Ozařování v soláriích zmírňuje u špičkových sportovců náchylnost k infekcím v důležitých tréninkových fázích např. přípravy na Olympiády. Vyšetření prováděná u atletů ukazují zlepšené výkony. UV-záření působí přes krevní oběh jednoznačně biopozitivně. Posiluje tělesnou a duševní výkonnost a imunitní systém.
Přípravné místo olympioniků – odborný lékař pro sportovní a výkonnostní medicínu Olympiastützpunkt Rhein-Ruhr, Essen. Facharzt für Sport-und Leistungsmedizin Dr. Dietmar Alf (2000).

UV-ozařováním pokožky se reguluje obsah kalcia a zpevňuje se hustota kostí. Umělé UV-záření může snížit riziko ostereopozi.
Rambam Medical Center Haifa (Israel), Frau Dr. Zofia IshShalom (2000)

Solária pomáhají při kožních problémech. Např. akné, které je nejrozšířenějším kožním onemocněním. 65 pacientů s akné z toho 50 mužů a 15 žen byli 3x do týdně ozařování UV-zářením. Výsledky po 20 ozářeních v soláriu byly výborné. Jednoduché komedomy zmizely úplně.
Poliklinika pro kožní onemocnění. Poliklinik für Hautkrankheiten, Charité Berlín. Professoren Dr. Niels Sönnichsen, Dr. Med. Hans Meffert (2000)

Světlo řídí naše hormonální uspořádání, imunitní systém, látkovou výměnu. Světlo je ukládáno ve všech buňkách a reguluje informační procesy v těle. UV ozařováním jsou aktivovány hubící buňky v krvi, nejdůležitější bojovníci s nemocemi. Ničí nebezpečné mikroorganismy jako jsou bakterie a viry.

V Německu jsou dokonce solária doporučována a částěčně hrazena zdravotní pojišťovnou jako (individuální zdravotnické výkony)

UV ozařování z preventivních důvodů

- Proti rakovině - vysokému krevnímu tlaku – srdečnímu onemocnění – pacientům po operacích – transplantacích – dialýzách atd.

- Publikováno na internetu : www.kvhessen.de/versich/versich igel.htm

V našem studiu máme pravidelný lékařský dohled, dbáme na dokonalou čistotu solárií a včasnou výměnu trubic. U každého solária je certifikát o výměně trubic s možností denní kontroly počítače. Každému doporučíme vhodnou dávku ozařování dle typu pokožky. Rovněž se můžete poradit o účinnosti používání solární kosmetiky (certifikát profesionálního poradce). Ostatní informace, týkající se četnosti ozařování, užívání různých druhů léků, brýlí, kontaktních čoček apod. obdržíte při první návštěvě našeho studia písemně.Bojíte se solária –  vyzkoušejte světovou novinku,  kterou přinášíme k 20.výročí založení studia UNILESK
Kolagenové trubice Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty
První Collarium - Kolárium v Kladně

KOLAGENOVÁ, SVĚTELNÁ, REGENERAČNÍ A OMLAZUJÍCÍ TERAPIE

20 MINUT = 200,- Kč

Náročný výzkum potvrdil,  že přirozená tvorba kolagenu může být stimulována pomocí červeného světla 
s přesnou vlnovou délkou, která aktivuje regeneraci kolagenu v pokožce a spouští omlazující proces.

kolárium

Výsledná studie regenerační kolagenové terapie bez opalování : 

tabulka-vysledky


Účinky regenerační kolagenové terapie bez opalování :
 

 • viditelně omlazuje  pokožku   
 • redukuje  vrásky, zejména kolem očí, úst, rtů a dekoltu
 • lepšuje elasticitu, pružnost , pevnost a vlhkost pokožky
 • zmírňuje bolesti zad a  pohybového aparátu
 • prohřívá svalstvo , redukuje křeče a podporuje tvorbu vitamínu D
 • zjemňuje  strie a jizvy a  napomáhá k rychlému hojení operačních zákroků
 • výrazně pomáhá při léčně akné, dermatitid a dalších  kožních onemocnění 
 • aktivuje metabolismus  pokožky
 • uvolňuje a redukuje hladinu stresových hormonů,  pomáhá tělu a mysli obnovit rovnováhu
 • nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky ani poškození organismu
 • ochranné brýle  nejsou nutné, stačí mít zavřené oči ( neprodukuje UV záření)
 • vhodné pro každý  typ pokožky  bez ohledu na věk a pohlaví  -   délka terapie 20 minut

 

K MAXIMÁLNÍMU ZVÝŠENÍ ÚČINKÚ SOLÁRNÍ REGENERAČNÍ KOLAGENOVÉ TERAPIE  SE DOPORUČUJE
denní používání  živého biologicky aktivního TRANSDERMÁLNÍHO KOLAGENU Q5-28, který podporuje tvorbu
vlastního kolagenu.  V kombinaci  s omlazující světelnou  terapií dokáže  maximálně podpořit a urychlit tvorbu
vlastního kolagenu, čímž se viditelně projeví  zdravotní a  omlazující  účinek na pokožce celého těla.
Vitalizace:  cca po 10 aplikacích v rozmezí  3-4 týdnů.  Aktivuje se látková výměna a kůže se detoxikuje.
Regenerace:   cca  po 20 aplikacích  v rozmezí 5-7 týdnů.  Pokožka je jasnější, svěžejší a zdravější. Zvýší se obsah vlhkosti. Dochází k redukci kožních onemocnění.
Napnutí:   cca po 30 aplikacích v rozmezí  8-10 týdnů  dochází ke  zpevnění  kolagenové struktury, pokožka je pevnější, pružnější a elastičtější, drobné vrásky se vyplňují  a hlubší vrásky se zjemňují.

 SOLÁRNÍ KOLAGENOVÁ  TERAPIE  - objednávky  na infolince   - 775 373 379, 312 267 462

 

KOLAGEN A KOLÁRIUM  - COLLAGEN A COLLARIUM = MATEŘSKÉ SPOJENÍ

 

K MAXIMÁLNÍMU ZVÝŠENÍ ÚČINKÚ SOLÁRNÍ REGENERAČNÍ KOLAGENOVÉ TERAPIE  SE DOPORUČUJE denní používání  živého biologicky aktivního TRANSDERMÁLNÍHO KOLAGENU Q5-28, který podporuje tvorbuvlastního kolagenu.  V kombinaci  s omlazující světelnou  terapií dokáže  maximálně podpořit a urychlit tvorbu vlastního kolagenu, čímž se viditelně projeví  zdravotní a omlazující  účinek na pokožce celého těla.


Více o kolagenu zde - nákup za MOC  a  VOC

 

Více informací o kolagenu, včetně možnosti nákupu za MOC a VOC na stránkách 
Prvního bezplatného konzultačního a poradenského kolagenového centra v ČR  –  Wellness klubu NEZERSTÁRNI.CZ Evy Sojkové
  

na  www.nezestarni.cz  nebo ve studiu UNILESK.

SOLÁRNÍ KOLAGENOVÁ  TERAPIE  - objednávky  na infolince   - 775 373 379,  312 267 462

 

 

kolagen3.jpg (16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio