Telefonická konzultace E-mail

Telefonická konzultace

Na osobní konzultace šetrného snižování nadváhy k nám jezdí lidé z celé republiky. A protože mají velmi dobré výsledky a setkávají se často s tím, že se jejich okolí zajímá o způsob, jakým se jim podařilo zhubnout. A takto získají kontakt na naše studio. Mají radost, ale pouze do té doby, než zjistí, že Kladno je i několik set kilometrů vzdálené od jejich bydliště. A protože mají malé děti, nebo jsou při podnikání časově velmi vytíženi, případně jim jejich zdravotní stav neumožňuje dlouhé cestování, jsou zklamáni.
Často volají a žádají zaslání materiálů na hubnutí poštoučasto i za astronomické částky. Ale materiály jsou to poslední, na čem je založen náš program. Ze všeho nejdůležitější je individuální osobní konzultace.
Několik let jsem těmto "prosbám" odolávala, ale nakonec jsme rozjeli zkušebně TELEFONICKÉ KONZULTACE. Výsledky byly až překvapivě dobré a nakonec si vedle osobní konzultace získaly nezastupitelné místo. Telefonická konzultace trvá nejméně 1 hodinu, proto ji někdo směřuje až na 19 hod, kdy jsou hovory levnější a probíhá na základě vyplněné vstupní karty, kterou s každým zájemcem vyplní po telefonu asistentka. Ta rovněž s každým dojedná přesný termín a čas telefonátu. Tyto konzultace se setkaly s velkým ohlasem.

Velni se omlouváme všem zájemcům, ale na telefonické i osobní konzultace se na přechodnou dobu neberou objednávky.


 

Jmenuji se Michal Kubát, narodil jsem se v r. 1975. Než jsem odjel z ČR za prací, žil jsem v Praze 9.

 

Téměř celý život jsem měl problémy s nadváhou a netrvalo dlouho a v polovině roku 1999 jsem již vážil 120 kg. Diety jsem žádné nevydržel, protože mám rád jídlo. Ale měl jsem štěstí, protože jsem se seznámil s dívkou – krásnou, štíhlou, která mě říkala, jaké měla problémy s váhou a jejím udržením a vyprávěla mě o paní Sojkové.

Nakonec jsem se s ní spojil po telefonu a protože jsem neměl odvahu na to, abych přijel osobně, domluvil jsem si telefonickou konzultaci. S pomocí paní Sojkové a s pomocí mé kamarádky jsem dokázal zhubnout na 87 kg při výšce 189 cm.

Netrápil jsem se hlady , nebyl jsem ani unavený a sám sobě i celému okolí protivný. Měl jsem obrovskou radost a zvedlo se mi sebevědomí.
A hlavně chtěl jsem se seznámit s paní, která mě pomohla po telefonu.
Tuto návštěvu mě domluvila moje kamarádka a paní Sojková nás přijala o víkendu, kdy měla zavřeno, protože jsem neměl jindy čas.

První fotografie je z doby, kdy jsem vážil 120 kg. Druhá je z 13. 2. 2000, kde jsem se nechal vyfotit pí. Sojkovou ve studiu. Vážil jsem 87,6 kg a měl 13,2 % podkožního tuku. Ten vážil 11,6 kg. A třetí fotografie je současná. Stále pracuji v Americe a jsem sám se sebou spokojený. Přikládám fotografii na které vážím 80 kg a šipka je u mé hlavy. Ani si nechci představit, jak bych skončil, kdybych se náhodně nedozvěděl od kamarádky o tom, že můžu zhubnout i po telefonu.

Michal Kubát

(pro zvětšení klikněte)


 

NYNÍ NECHÁM PROMLUVIT PANÍ EVU

(Zápis z jejího telefonátu).

Je to teprve 5 týdnů po telefonické konzultaci, ale musím se Vám pochlubit, že jsem již zhubla 7 kg. Jsem velmi spokojená, vůbec nemám hlad a hlavně – nikdo mě nechce uvěřit, že hubnu po telefonu.
Říkala jste, ať hlavně ji nedržím půsty a hladovky, ale já jsem se rozhodla, že budu měsíc každý pátek pít ovocné šťávy, protože se mi zdá, že se někdy hodně přejím.
Jsem šťastná, že již do schodů nefuním jako lokomotiva a nepotím se. Říkala jste ať s pohybem nespěchám, když se na to necítím a počkám si na to, až si moje tělo samo začne říkat o pohyb. Připadalo mi to směšné a nevěřila jsem. ALE STAL SE ZÁZRAK - Moje tělo si opravdu samo začíná říkat o pohyb a světe div se – já cvičím.VSADILA jsem se, že za 1 rok zhubnu ze 120 kg na 85. A když to nevydržím, přinesu do práce z domova naši televizi a jinou již nekoupím. Syn se hrozí, když mě vidí, že večer JÍM a říká :

"MAMI NEŽER, PROŽEREŠ TELEVIZI" a já mu na to odpovídám

"LÉTA JSEM NEŽRALA A BYLA TLUSTÁ, TEĎ JÍM A HUBNU"


 

A nyní dopis ze zahraničí

Vážená paní Sojková,
blíží se vánoce a já vzpomínám na všechny blízké, které mám doma. A to je důvod proč Vám píši. Jak už jsem Vám říkala, jsem opravdu ráda, že jsem při jednom plastickém zákroku v Praze na klinice od doktora Měšťáka na Vás dostala kontakt a dokázala to, o co jsem se zde v Americe dlouho pokoušela.

Nevěřila jsem tomu, že bych "zhubla po telefonu"

na základě hodinové telefonické konzultace, ale hned z Vašich prvních slov jsem začala věřit tomu,

že i já mám šanci na krásnou postavu bez hladu.

Amerika je plná výrobků light, bez cholesterolu, nízkotučných, nízkoenergetických a já je vždycky vyhledávala, jedla jsem málo, chodila jsem plavat a denně 2 hodiny do posilovny. Mezitím jsem si ještě dala nějakou hladovku nebo jsem pila koktejly, jedla prášky, pak jsem se najedla a bylo mi zle.
To co jsem tak pracně zhubla, jsem nabrala a ještě víc. No hrůza, ale já jsem to stále opakovala, protože jsem nevěděla co dál a dělala jsem všechno proto, abych byla štíhlá. Ale opak byl pravdou. Ke své smůle jsem ještě malá, víte že měřím 163 cm a už dlouho jsem se nedostala pod 68 kg a doslova jsem v hladu zápasila o každých 10 dkg.

Paní Sojková,
díky Vám se mi podařilo něco neuvěřitelného. Během 4 měsíců jsem zhubla na 56 kg, ale vím, že není všem dnům konec. Je to jako zázrak. Jím často, neomezuji se, občas si dopřeji i nějakou čokoládu, jak jste mi to povolila, netloustnu, nejsem unavená a jsem šťastná. Život se pro mě stal díky Vám nádherný a já jsem ještě stále v údivu nad tím, že se zamnou opět otáčejí atraktivní muži, touží po setkání se mnou a mé sebevědomí dosahuje závratných výšin. Co víc bych si mohla přát. Dokonce se na mě obrací hodně lidí z mého okolí a ptají se, jak jsem to dokázala. Často na Vás vzpomínám, i na Vaše rady a jen lituji, že tu nejste, protože najednou vidím, že Amerika je plná tlustých lidí, kteří tak jako já potřebují poradit a pomoct.
Proto bych Vám paní Sojková ještě jednou chtěla za všechno poděkovat, přeji Vám hodně štěstí do nového roku, více štěstí v osobním životě a dlouhou řadu nových spokojených zákazníků.

Veronika

PODROBNOSTI NA TELEFONÍM ČÍSLE 775 373 379

 

 

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio