Dotazy v kostce E-mail

Chcete se dozvědět více o účincích živěho Přírodního kolagenu Inventia,
nebo hledáte radu, který si vybrat...?

Přečtěte si recenze, zkušenosti a skutečné příběhy těch, kteří si vyzkoušeli živý kolagen 
před vámi a poznejte jak jim pomohl na pleť, vrásky, akné, vlasy, klouby...  

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE >>>klikni na obrázek


  

  • opravdu jste zhubla za 1 rok 36 kg , jedla a necvičila?
  • co jste provedla s přebytečnou kůží, nevěřím, že jste neprodělala plastiku břicha?
  • viděla jsem vás v televizi s plastickým chirurgem dr. Měšťákem. Pavlína Volfová říkala, že nepamatuje takový ohlas na vaše Áčko – víte kolik jste dostala dopisů?
  • co jojo efekty?
  • jak je možné hubnout a nebýt unavená, asi máte silnou vůli. Ale já ne.
  • jím hodně a mám ráda sladké, večer mě přepadají chutě.
  • nemohu držet dietu, protože vařím pro rodinu.
  • nemám sílu držet diety, večer jsem velmi unavená.
  • jaký druh lidí k vám chodí?
  • jak souvisí hubnutí s adopcí na dálku?

 

 

Pokusím se na dotazy v kostce odpovědět.

Opravdu jsem zhubla za 1 rok 36 kg, prvních 25 kg necvičila, přebytečnou kůži nemám a neprodělala jsem plastiku břicha.
Pan docent Měšťák se o tuto metodu začal zajímat právě z titulu plastického chirurga a mí hosté to v několika televizních pořadech potvrdili svými krásně štíhlými postavami bez plastických zákroků.
Metodou šetrného snižování nadváhy bez hladovění si odbouráváte čisté procento podkožního tuku, jehož úbytek pravidelně sledujeme na digitálním tukoměru.
Jíte dostatek jídla bohatého na energii a živiny, tělo má dostatek energie na spalování tuků a nemusí si spalovat svaly a vodu jako při hladových dietách. Tím, že do těla dodáváte dostatek energie, cukrů a všech živin, nejste unavení, podráždění, nemáte chutě na sladké, nehoní vás „mlsná“, protože když „i vaše autíčko“ dostane vše potřebné, nemusí odpoledne a večer blikat kontrolka hlásící, že něco chybí.
Některé ženy k nám jezdí tajně, aby to manžel nevěděl. Vše říkající je lakonická věta manžela-řidiče, který manželku dovezl.

„ Moje paní drží diety 19 let od pondělí, tak to změňte na úterý.“ Velmi často se stává, že právě s těmito ženami přijede manžel po 4-5timěsících a říká :

„ kdyby moje manželka nezhubla, stálo to za to, protože večer není unavená a nebolí ji hlava."

A o tom to je. Cítíte se dobře, máte dostatek energie a tělo si samo začíná říkat o pohyb i u lidí, kteří by to již ve svém věku neočekávali.

DIETY NEJSOU POUZE OTÁZKOU VŮLE, ALE PŘEVÁŽNÉ OTÁZKOU VHODNOSTI VÝBĚRU.

A pokud pro vás dieta není vhodná, tělo nepřijme vaši pomocnou ruku kterou mu podáváte a při prvním prohřešku vás „zradí“ a opět se vrháte na ledničku. To není o vůli, ani o věku.
Naopak, vaše tělo již dávno ví, že vaším nepřítelem není až tak úplně jídlo, ale právě HLAD. A čím jste starší, tím diety vzdáváte daleko dříve. Proto, pokud chcete zhubnout, musíte začít jíst. Pouze to vás může ochránit před anorexií, bulímií a stále se opakujícími JOJO EFEKTY a neustálým zvyšováním nadváhy.
Já jsem touto metodou zhubla za 1 rok 36 kg, ale je mnoho těch, kteří můj “rekord“ dávno překonali. Nejedná se o dietu. Při dietě omezujete dávky jídla, jíte málo “energie“, jste unavení, podráždění, máte ochablé svaly a povislou kůži. My naopak do těla dodáváme ENERGETICKY BOHATOU STRAVU, která působí jako prevence proti civilizačním chorobám a v návaznosti na to i nadváze.
Jíte jídlo bohaté na energii, tím máte více energie na sebe, na práci a tělo má energii na spalování tuků.

 

Koho k nám posílá jeden z našich předních plastických chirurgů doc. MUDr. Jan Měšťák, Csc.

Často k nám posílá na snížení nadváhy ženy a muže, kteří se na něj obrací se žádostí o liposukci, ale mnohem častěji se stává, že na uvedený zákrok již nejdou, protože si do plánovaného termínu zhubnou.
Mají nejen dostatek energie, ale i štíhlou postavu, bez ochablých svalů a povislé kůže. Případnou liposukcí si nechají pouze upravit ty partie, kde se k nim příroda zachovala macešsky.
Chodí k nám jak mediálně známé osobnosti, tak i ženy, které celý svůj život obětovaly rodině, dětem a na sebe zapomněly. Relativně mladé, ale předčasně zestárlé a ztloustlé. A přesto, že nevěří na věčné mládí, u nás zjistí, že se dá přirozeným způsobem oddálit nevyhnutelný proces stárnutí.
Hubnou, cítí se dobře, mají nárůst energie, zvyšují si sebevědomí, optimismus, pozitivní myšlení.

Když můj syn před 5ti lety zjistil, že se mým klientům podařilo za půl roku zhubnout více než 2 tuny SÁDLA, zhrozil se při představě, že by se tím zaplnil celý náš byt. Přemýšlel o tom, jaká by to byla hostina, kdyby se tuk opět proměnil na všechny ty dobroty a kolik hladových lidí z Indie by se do sytosti najedlo. A to byl jen malý krůček k tomu, abychom adoptovali indickou holčičku LIDVIN, které od té doby pravidelně hradíme náklady na školné, stravu a zdravotní péči.


 

Přírodní kolagen InventiaPřírodní kolagen Inventia

 
< Předch.
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio