Léčivá bylinná parní lázeň E-mail

Vítám Vás v rubrice Léčivá bylinná parní lázeň

LÉČIVÁ BYLINNÁ PARNÍ LÁZEŇ BAOBAB (strom života)

NA UVOLNĚNÍ VITÁLNÍ ENERGIE A ZMÍRNĚNÍ BOLESTÍ ZAD A POHYBOVÉHO APARÁTU

Ne každému vyhovuje finská sauna, která má provozní teplotu od 85 - 110 °C a relativní vlhkost 7 - 20 % a bazén se studenou vodou (srdce, tlak, záda, vlasy apod.)

Proto Vám nyní nabízíme bylinnou parní lázeň BAOBAB, jejíž metodika vychází z dávných tradic obohacených o současné vědecké poznatky. Klima zde je téměř opačné než u finské lázně. Má vysokou relativní vlhkost a poměrně nízkou teplotu 45 °C. Největší výhodou je, že po zaklopení parního boxu je hlava vždy mimo parní prostor a mohou ho používat i ti, kteří nemohou být v teplém a uzavřeném prostoru.

Samostatné, dřevěné, bylinné parní lůžko poskytuje dostatek soukromí k příjemné relaxaci, uvolnění a vyplavování toxinů z těla. Zlepšuje strukturu pokožky, podporuje tvorbu nových buněk, příznivě působí na pleť a její elasticitu. ODSTRAŇUJE KŘEČE, PROHŘÍVÁ SVALSTVO, ZMÍRŇUJE BOLESTI POHYBOVÉHO APARÁTU A ZAD. Dále eliminuje svalové a vaskulární napětí a tím uvolňuje vitální energii. Zlepšuje krevní oběh, zvyšuje pružnost a tonus tkání, čistí pokožku, stimuluje endokrynní systém a reguluje metabolismus potřebný k optimalizaci hmotnosti.

Celkově uvolňuje a redukuje hladinu stresových hormonů, čímž pomůže tělu a mysli obnovit rovnováhu a tím sjednocuje tělo a mysl. Popis: Během 30ti minut se postupně propařují léčivé bylinky, které uvolňují vonné silice. Ty prostupují tělem a v páře ulpívají na pokožce. Po ukončení procedury se tělo pouze lehce osuší, nejméně 1 hod se nedoporučuje koupat, aby mohly léčebné účinky bylinek déle působit. I přesto, že ležení na dřevěném lůžku je samozřejmě tvrdší, naprosto vynahradí následný pocit celkového uvolnění těla a zmírnění i déle trvajících bolestí zad a kyčelních kloubů. Druh bylinek se projednává s každým klientem individuálně s ohledem na případné alergie. K nejvíce používaným patří levandule.

kolagen3.jpg (16634 bytes)

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio