Speciální program pro muže E-mail
Vítám Vás v rubrice Co dále nabízíme.

Speciální program pro MUŽE

REGENERACE SIL A OBNOVA ENERGIE.

PROGRAM JE URČEN ZEJMÉNA PRO MUŽE, KTEŘÍ JSOU PSYCHICKY, ČASOVĚ A PRACOVNĚ DLOUHODOBĚ PŘETĚŽOVÁNI,

nemají čas na pohyb a nebo jsou v rámci rekonvalescence pohybově dočasně omezeni . To vše spolu s nevhodnou a nepravidelnou stravou a kouřením vytváří v těle nánosy, které ucpávají tepny a blokují přívod krve k srdci a pohlavním orgánům. Dochází k celkovému ochabnutí svalů, úbytku energie, vyčerpanosti a snížení kondice. Program regenerace se provádí v oblečení, v klidu na lůžku za doprovodu relaxační hudby pomocí svalového elektrostimulátoru .

regenerace2.JPG

Kromě rychlého vybudování svalové kondice s následným odbouráním "tukového bříška" a břišní celulitidy vlivem aktivní přeměny tuku ve svalovou hmotu dochází u 85 % mužů ke zvýšené sexuální výkonnosti

v důsledku elektrostimulace podbřišku, kde v konečném výsledku dochází k okysličení krve, vyplavování škodlivých látek z těla, zvýšenému průtoku krve s dostatečným prokrvením cév a uvolnění svalového napětí vyvolaného déle trvajícím stresem, vyčerpaností a přepracovaností. Nárůst energie při vyplavování adrenalinu z krve je pouze příjemným vyvrcholením stimulace.

regenerace1.jpg

A kdy začít ?

LEPŠÍ ZAČÍT DŘÍVE NEŽ POZDĚJI, LEPŠÍ POZDĚJI NEŽ NIKDY

Naše profesionalita a dlouholetá zkušenost jsou zárukou vaší spokojenosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

kolagen3.jpg (16634 bytes)

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio