Měření podkožního tuku E-mail

Vítám Vás v rubrice MĚRĚNÍ PODKOŽNÍHO TUKU

MĚŘENÍ PODKOŽNÍHO TUKU

OBJEVTE V TĚLE VÁŠ SKRYTÝ TUK !

ÚDAJ O VAŠÍ HMOTNOSTI VÁM TOTIŽ NEŘEKNE CELOU PRAVDU.

JSTE PŘESVĚDČENI, ŽE HUBNETE SPRÁVNĚ ?

S pomocí tukoměru je nyní velmi snadné zjistit, zda je skladba Vašeho těla skutečně v pořádku. Digitální tukoměr Vám poví to, co pouhým okem z Vaší osobní váhy nezjistíte. Stačí pouze, když do tukoměru zadáte svoji váhu, výšku, věk, pohlaví a zmáčknete tlačítko start. Vaším tělem lehce projde elektrický proud, který na základě odporu dokáže rozpoznat, kolik máte v těle procent podkožního tuku a kolik váží kilogramů.

mereni_tuku.jpg

Tato bioimpendační metoda měření může odhalit rizikový stav systému srdečních cév – více než 25 % tělního tuku u mužů a více než 35 % u žen. Právě vysoký krevní tlak, ale i jiné civilizační choroby, např. nemoci srdce, cév, cukrovka aj. mohou být způsobeny nadměrným množstvím tuku v těle.
Můžete oponovat tím, že si sami můžete spočítat jak na tom jste, podle známého BMI. Tam si zadáte také váhu, výšku, věk pohlaví. Ale pak nastane modelová situace, kdy do studia přijdou 2 muži, stejné váhy, výšky i věku. Ale jeden je vysvalený kulturista, svaly jako ze železa, žádný viditelný tuk a druhý pivní skaut, který se sotva valí. A podle této tabulky se „hodí“ do stejného pytle extrémní obezity, protože stejně váží. Ale nám tukoměr ukáže, že vysvalený kulturista je štíhlý a ten druhý extrémně obézní.

A naopak se může stát, že přijde 48 kg modelka a nám tukoměr ukáže, že je obézní a má v tělo tolik tuků jako 80 kg žena, ale podle BMI je štíhlá. Léty špatných stravovacích návyků a diet si spalovala svaly a místo nich ukládala tuky.

Rovněž na tukoměru poznáte, zda hubnete správně nebo špatně.

Obrázky ukazují, že se podíl tuku v těle odbourává rozdílně i přesto, že původní váha a podíl tuku byly před začátkem diety shodné a následné snížení váhy bylo též stejné v obou případech. Jen u obrázku č. 2 se zároveň snížil procentuální poměr tuku v těle. Na druhé straně u č, 1 se podíl tuku zvýšil.

 

tuk.gif

 

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio