Masáže E-mail

Vítám Vás v rubrice MASÁŽE

SVÉ ZTUHLÉ TĚLO MŮŽETE SVĚŘIT DO RUKOU MASÉRA.

MASÁŽE

Říkáte si, že jste ještě nikdy na žádné masáží nebyli a váháte. Tak tedy věřte, že masáž není žádný rozmar, ale v historii lidstva patří k nejstarším léčebným prostředkům a byla již používána v pravěku. Dokonce Hipokratův učitel Herodikos podstupoval pravidelné automasáže a dožil se 100 let. Hipokrates poznal, že vhodnou masáží lze napjaté svaly uvolňovat a ochablé utužovat. Vyučoval, že mírná masáž podporuje přírůstek tělesné hmotnosti, naopak vydatná masáž působí na jeho úbytek.
Také Aspédiadés- nar. r. 124 př.n.l. doporučoval masáž jako jeden ze základních zdravotních prostředků. Zavedl též nový masážní chmat – CHVĚNÍ.

masaze.jpgmasaze1.jpg

Provádíme ozdravné, relaxační, rekondiční, sportovní masáže zad, dále na uvolnění spasmů, kyčelních kloubů, ztuhlého a namoženého svalstva zad, šíje a nohou a na zmírnění akutních bolestí.

Masáže na lůžku s otvorem pro obličej jsou vhodným řešením pro ty, kteří mají problémy s krční páteří a nemohou delší dobu ležet s hlavou do strany. Všechny druhy masáží probíhají za doprovodu relaxační hudby, za pomoci 5ti minutových horkých suchých zábalů, které jsou aplikovány na uvolnění spasmů . Na každého klienta máme dostatek času a spokojenost je naším jediným cílem. Celková MASÁŽ ZAD VČETNĚ ŠÍJE netrvá 30 minut jako v jiných zařízeních, ale nejméně jednu hodinu. Často slyšíme slova chvály v podobných obměnách – připadám si jako znovuzrozená - tak dobře a uvolněně jsem se již dlouho necítila……
V poslední době se nám ze všeho nejvíce osvědčuje MASÁŽ CELÉHO TĚLA, kdy se doslova začíná u konečků prstů. Klient, který po jednom roce pravidelných masáží vyzkoušel masáž celého těla řekl – ten rok, jako bych nežil. Již nevím, co to jsou těžké unavené nohy. Nechápu, jak jsem mohl zapomenout na nohy, když mě bolely stejně jako záda.

 

masaze3.jpgmasaze4.jpgMASÁŽE PROVÁDÍME V SOUKROMÍ VAŠEHO DOMOVA. Nepotřebujete žádné speciální vybavení. Masér si donese vše co bude potřebovat, včetně stabilního, velmi pohodlného, čalouněného lůžka s otvorem na obličej, s nosností do 150 kg.

Pokud máte sedavé zaměstnání, nemáte čas na cvičení a máte ochablé zádové svaly doporučujeme

ELEKTROSTIMULAČNÍ MASÁŽE ZAD

na posílení a zpevnění zádových svalů a uvolnění zad s následným vybudováním svalového korzetu.

PO VŠECH MASÁŽÍCH DOPORUČUJI

Léčivou bylinnou parní lázeň BAOBAB (strom života)

NA UVOLNĚNÍ VITÁLNÍ ENERGIE A ZMÍRNĚNÍ BOLESTÍ ZAD A POHYBOVÉHO APARÁTU

Na Vaše objednání se těší
Marek SOJKA DiS

 

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio