16.3.2006 E-mail

 

Srdečně Vás zveme na

Den otevřených dveří,

 

který se koná u příležitosti 15. výročí založení studia UNILESK
ve čtvrtek 16. 3. 2006 od 9,oo do 12,oo a 13,oo až 19,oo hod v prostorách studia
(viz. rubrika KONTAKT - Jak se k nám dostanete? )

Tento den bude zaměřen na téma :
JAK PŘIROZENÝM ZPŮSOBEM ODDÁLIT NEVYHNUTELNÝ PROCES STÁRNUTÍ.


Na četné žádosti klientek bude čestným hostem bývalá redaktorka časopisu ZDRAVÍ, naše dlouholetá spolupracovnice a nynější redaktorka časopisu DŮM A ZAHRADA

paní Marta DRAHORÁDOVÁ, kterou můžete 20. dubna 2006 vidět na ČT 1 v pořadu VYPADÁŠ SKVĚLE.

I ona, tak jako já, na sobě aplikuje převratnou novinku, která způsobila revoluci v kosmetice a jejíž prodej byl v ČR zahájen od 15. 12. 2005.

Jedná se o TRANSDERMÁLNÍ KOLAGEN Q5-26,

který získal hodnocení světových odborníků ZA PRŮLOMOVOU SCHOPNOST OBNOVY POKOŽKY V MÍSTECH TVORBY VRÁSEK A NÁRŮSTU KOŽNÍ TKÁNĚ a vyplňování vrásek. Jediný na trhu, který lze uchovávat v pokojové teplotě do 26 °C.

Kromě informací o dalších možnostech využití nejen pro ženy, ale i muže, jako jsou namáhané oči- počítač, řízení, únava, padání vlasů, paradentóza, zažloutlé zuby u kuřáků apod., bude každému zájemci aplikován k posouzení KOLAGEN NA OČNÍ VÍČKA ZDARMA.

Výjimečně bude v tento den možno si zakoupit nebo objednat kolagen s 10ti % slevou. Zájemcům o další nákup a prodej nebude uzavření distributorské smlouvy podmíněno žádným vstupním poplatkem.

Ženám poskytneme informace o DIGITÁLNÍM ZPEVNĚNÍ A OPTICKÉM ZVĚTŠENÍ POPRSÍ BEZ SKALPELU A MOŽNOSTI ZPEVNĚNÍ BŘIŠNÍCH SVALŮ PŘI ÚNIKU MOČI ( INKONTINENCI).

Rádi Vás seznámíme s novinkou

s léčivou bylinnou parní lázní BAOBAB - STROM ŽIVOTA, kterou kromě jiného používáme i po elektrostimulační masáži zad na posílení a vybudování svalového korzetu.

Zájemcům o zákroky z oboru plastické chirurgie budou poskytnuty informační materiály včetně cen a kontaktu na plastického chirurga MUDr. Petra SIROTKA, který poskytl aktuální rozhovor pro časopis DŮM A ZAHRADA č.3, kde kromě jiného mluví o nové metodě léčby celulitidy metodou neinvazní mezoterapie.

Případné dotazy bude MUDr. Sirotek osobně zodpovídat od 16hodin, a těší se na Vaši návštěvu.

Srdečně Vás zvou a rovněž se těší na Vaši návštěvu
Eva Sojková, Marek Sojka, DiS. 
a Marta Drahorádová.

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio