Jak se k nám dostanete? E-mail

Jak se k nám dostanete?

Pokud přijedete směrem od Prahy, pojedete do centra a potom dále po hlavní silnici na druhý konec Kladno-směr Rozdělov sever.

Každý koho se zeptáte na Rozdělov, Vám určitě poradí správný směr. V žádném případě se neptejte na Okresní úřad nebo kostel, protože shodou okolností se tyto dvě budovy nalézají i v centru Kladna. Proto POUZE ROZDĚLOV.
V Rozdělově u KOSTELA na světelné křižovatce odbočíte vpravo (ul. Vašíčkova). Pojedete rovně a třetí ulici opět odbočíte vpravo do SEVERNÍ ULICE. Po pravé ruce budete míjet základní školu, po levé ruce dvě žluté budovy Okresního úřadu a Státního archivu.

Pojedete asi 80 m a uvidíte bílo-modro-červenou trafiku. Tam zaparkujete. Těsně před trafikou je vlevo dlouhý chodník, který Vás zavede přímo k tyrkysově zeleným dveřím studia UNILESK. Adresa je ul. Karla Tomana 823, ale pokud pojedete do této ulice, zjistíte, že musíte obejít celý dlouhý blok paneláků, právě až do Severní ulice k trafice.

Pokud pojedete autobusem, jeďte až na autobusové nádraží. Přímo z autobusu přejdete na MHD č. 6 - Rozdělov-sever. Autobus má zastávku v Rozdělově u kostela. Vy pojedete dál a vystoupíte až na další zastávce. Vrátíte se po směru jízdy pod základní školu, kde půjdete vlevo a dále podle popisu shora do Severní ulice.
Pokud přijedete na vlakové nádraží Kladno, pojedete autobusem MHD č. 6 Rozdělov-sever a dále dle popisu.

Věřím, že nás i Vy dobře najdete a těším se brzy na shledanou.
Za studio UNILESK
Eva Sojková

mapa_small.jpg

Po kliknutí na obrázek se Vám otevře okno s mapou Kladna.

Mapicka kopie.jpg

POKUD SE NĚKDE ZTRATÍTE, ZAVOLEJTE NA 775 373 379, RÁDI VÁS NAVEDEME.

HLAVNĚ SE NESTRESUJTE V PŘÍPADĚ DOPRAVNÍ ZÁCPY, POKUD MÁTE PŘEDEM DOJEDNANÝ ČAS. POUZE NÁM TO PO CESTĚ ZATELEFONUJTE.

PŘEDEM DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.

 

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio