Tento program skutečně funguje E-mail

Vítáme Vás v rubrice Skutečné příběhy. Toto jsou skutečné příběhy klientů podložené autentickými dopisy.

 

TENTO PROGRAM SKUTEČNĚ FUNGUJE

 

Také patříte mezi ty, kteří si dávají stále

stejné novoroční předsevzetí a to je ZHUBNOUT ?

Také patříte mezi ty, kteří to již v lednu vzdali ?

Pokud ano, ráda bych Vám představila pana VALÁŠKA, odvážného muže z Kladna, který to nevzdal. Během jednoho roku hubl v průměru měsíčně 3 kg a stále pokračuje dál. A pokud by někomu tento příběh připadal jako laciná reklama, věřím, že jeho plné jméno i s adresou, tuto domněnku vyvrátí.

Vážená paní Sojková,
je tomu právě rok a já se rozhodl, že přispěji do rubriky SKUTEČNÝCH PŘÍBĚHŮ, která pravidelně vychází v kladenském kulturním zpravodaji Kamelot. A proto Vám zasílám své

ZKUŠENOSTI OKOLO HUBNUTÍ

V dnešní době je velmi módním hitem věnovat se hubnutí. Jelikož jsem měl podobné problémy, které se právě s tímto fenoménem shodovaly, léta jsem marně hledal řešení.
Úvodem musím předeslat, že najít řešení pro mužskou populaci není dvakrát jednoduché, protože valná většina těchto zařízení je zaměřena hlavně na ženy.
Přesto jsem po určitém, delším zkoumání situace zavolal do studia Unilesk a zeptal se, jestli pracují také pro muže. Po sjednání přesného termínu jsem studio navštívil.
V obsáhlé konzultaci, která měla kořeny až v dětství, jsem byl paní Sojkovou informován o celé problematice. Překvapila mě nejen celá řada nových informací, ale i způsob s jakým se zde i v budoucnu s každým pracuje.
Neboť zde se s klientem opravdu pracuje. Byl to překvapivě velký rozdíl proti některým bombastickým akcím mediálně známých společností, kde to jde systémem „koukej koupit, co se ti nabízí a vypadni, případně od nás kupuj stále a dej pokoj a na nic se neptej a nedělej potíže“.
Ve studiu Unilesk se s každým klientem zcela individuálně pracuje. Každá maličkost se sleduje a po určitém čase, protože je třeba docházet na měření a vážení v určitém cyklu, začnete do studia chodit jako domů. Je zde skutečně výborné zázemí. Moje více než roční osobní zkušenost je taková, že jsem nic podobného dosud nepoznal, ačkoliv jsem navštívil velké množství různých akcí a různé firmy, které se stejnou problematikou zabývají. Kromě zanedbatelného jednorázového vstupního poplatku jsem již nikdy nic neplatil. Paní Sojková říká, že chce, aby se k ní klienti vraceli i v době, kdy přijdou o práci, nebo mají finanční problémy.
Rovněž její asistentka paní Hasjaková je velmi vstřícná, dynamická, stále pozitivně naladěná a je to opravdový zážitek každé další setkání..
Po celý rok jsem se zde setkával vždy, opakuji vždy, s velmi přátelským přijetím, a to i v případech, že ve studiu bylo více klientů naráz. Nikdy nebyla znát žádná předrážděnost nebo projev, že je zde více lidí, než je možné zvládnout.
Tento přístup je o to vzácnější v této uspěchané době, kdy je na mnoha místech možné zažít pouze profesionální nezájem a lhostejnost. Paní Sojková říká, že radost klientů je nejen její radostí, ale i radostí celého studia.
Je to patrně také tím, že zde se opravdu daří, neboť tento program skutečně funguje. V mém případě doložitelně došlo ke značné úpravě hmotnosti a „ztrátě centimetrů“ na obvodu těla.
A to vše dodržením navrženého programu úpravy stravovacích návyků a skladby stravy. Bez používání prášků, injekcí, nálepek a dalších údajně úžasných prostředků na hubnutí.
Všechno, co zde popisuji je pouze moje osobní zkušenost, osobní prožitek a ne nějaké převzaté zážitky maminek, babiček a příbuzných, jak bývá tak často prezentováno.
Ano, tento způsob hubnutí opravdu zabírá. Je ovšem k němu potřebné vlastní přičinění, chuť pro sebe něco udělat a čas. Má jednu velkou výhodu – nemusíte stále kupovat nějaké produkty na hubnutí, bez kterých to jinak nejde. Nic vám přece nebrání pokračovat v dohodnutém programu a v určeném čase se nechat přeměřit a zvážit.
Tento program je funkční po celý rok, a to i o vánocích a velikonocích, které jsou jinak pohromou pro “váhu“. Stačí pouze chuť dodržet stanovený režim a vše se podaří.

Toto je pár osobních zážitků a vlastních zkušeností z mého hubnutí se studiem Unilesk.
S velkým díkem a pozdravem

Valášek Jindřich v.r., Děčínská 3215, Kladno 272 09

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio