Dělejte to jen pro sebe E-mail

Vítáme Vás v rubrice Skutečné příběhy. Toto jsou skutečné příběhy klientů podložené autentickými dopisy.

 

DĚLEJTE TO JEN PRO SEBE

 

Asi to znáte, stále někam pospícháte, honíte se, držíte diety, hladovíte, pak se zase přejídáte. V mládí to zvládáte, dokonce i hubnete. Čím jste starší, tím vám ubývá sil a čím dál, tím víc se v jojo efektech dopracováváte větší nadváhy, civilizačních chorob, deprese, beznaděje, jste unaveni, podrážděni, předčasně zestárlí, nemáte nikoho pro koho jste přitažliví. Prostě bez energie, chuti do života, nemáte sílu na nic.
Je to stále stejné, prošla jsem si tím nejen já, ale i převážná většina našich klientů. Je velmi obtížné hledat motivaci, kde žádná není. „Proč a pro koho bych to dělala, dělal?“ Jak často slýchávám tuto větu. Odpověď je jednoznačná. JEDINĚ PRO SEBE, protože přítel vás může opustit, přijdete o práci, děti vylétnou z hnízda …

ALE VY ZŮSTÁVÁTE! DĚLEJTE TO JEN PRO SEBE! PRO ZDRAVÍ. PRO KRÁSNÝ POCIT, ŽE I VY TO DOKÁŽETE. SNAD I PRO SVĚTÉLKO V DÁLI, že jednou i vy někoho potkáte…

A JE MNOHO TĚCH, KTEŘÍ TO, TAK JAKO JÁ, DOKÁZALI "jen" s touto motivací. A já bych vám dnes ráda představila paní ŠÁRKU – 39. letou učitelku ZŠ , která naše studio navštívila
8.8. s váhou 87,3 kg a 28.2 vážila při výšce 163 cm – 63,8 kg.

Tzn., že za necelých 7 měsíců zhubla 23,6 kg, tj. v průměru 3,4 kg za
jeden měsíc a celkovém objemu těla 125 cm.

Šárka doslova říká:"Zkusila jsem v životě hodně diet, ale stále to nebylo to pravé, nakonec jsem se obezitou smířila a naučila se s ní žít. Jenže kila závratně přibývala a velikost oblečení 54 mě dovedla do studia UNILESK. "

Nyní mám velikost 38 a mohu si koupit oblečení, jaké se mi líbí.

Je to nádherný pocit, když mě potkávají známí a nemohou mě poznat. Podporují mě nejen rodiče a přátelé, ale dokonce i moji žáci mě od počátku drží palce. Jsem ráda, že už se netrápím hlady, jako při jiných dietách. Opravdu jsem nechtěla věřit tomu, že i moje tělo si bude v nárůstu energie samo říkat o pohyb. Ale stalo se. Začala jsem cvičit, jezdím na kole, běhám a dokonce jsem se stala návštěvnicí posilovny. Ne, že bych musela. Ale prostě mě to najednou baví.

A já jsem ráda, že se mohu do studia pí. Sojkové kdykoliv vrátit, popovídat si s ní, nebo s její asistentkou o své "bývalé kámošce" OBEZITĚ. Nejenže mě zde vždy zdarma změří, zváží a změří podkožní tuk, ale i poradí, co by se ještě mohlo zlepšit.

Na fotografiích není rozdíl ani jednoho roku a přesto někdo tvrdí, že to nejsem já. Často někdo říká, že je to jako maminka s dcerou. Ale já sama vím, že je toho ještě hodně ke zlepšení. První, nejdůležitější krok jsem již udělala a chci jít stále vpřed a nechci se vracet! Už vím, že to dokáži."

Pokud Vás příběh paní Šárky oslovil, napište jí to, rádi jí předáme Váš dopis.A pokud ve Vás vyvolal dotazy, napište nebo zavolejte do studia UNILESK a já Vám je ráda zodpovím.

 

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio