Propadala jsem se hanbou E-mail

Vítáme Vás v rubrice Skutečné příběhy. Toto jsou skutečné příběhy klientů podložené autentickými dopisy.
PROPADALA JSEM SE HANBOU …

Ráda bych zhubla do plavek, ale mám velmi silné nohy a i když zhubnu, spadnou mi prsa a nohy zůstávají.“

To se stává velice často u nevhodných diet, kde se místo tuků spalují svaly a proto sledujeme úbytek čistých tuků na digitálním tukoměru a dbáme na to, aby si tělo „vysbírávalo“ pouze přebytečné tuky. Mnoho žen má genetickou dispozici k nadměrnému ukládání tuků v určitých partiích těla a má pocit, že ji nikdy nepřekoná.A já bych Vám dnes ráda představila paní Michaelu 26ti letou maminku z Prahy, které se doslova podařilo překonat tyto hluboce zakořeněné dispozice po rodičích a prarodičích, kdy se jí tuk evidentně neúměrně ukládal do stehen. Nezabíraly diety, hladovky, cvičení … prostě nic.

Paní Michaela doslova říká : „Paní Sojkovou jsem poprvé viděla v Áčku. Do studia jsem se dostala 26. 9. Ve 25ti letech a při 118,5 kg jsem se přímo propadala hanbou.Ale ihned po konzultaci jsem i já uvěřila tomu, že mám šanci zbavit se přebytečného tuku. Již v dubnu jsem bez hladu, strádání a zbytečných nervů vážila 95,4 kg, takže jsem zhubla 23 kg. Byla jsem opravdu šťastná. Dokonce jsem se zbavila všech chutí, které mě neustále při dietách pronásledovaly. Letos v únoru jsem při výšce 170 cm dosáhla váhy 74,5 kg a tím zhubla neuvěřitelných 44 kg a 189 cm v celkovém objemu těla. Je mi nyní báječně, ale ráda bych ještě šla s váhou o něco málo dolů. Musela jsem si pořídit nový šatník, cítím se velmi dobře a je mi lehko. Nemůžu ani popsat, co to pro mě znamená.Ze začátku jsem se nechtěla nechat vyfotit, ale když jsem se během krátké doby ze 118,5 kg dostala na 104,5 kg a uvěřila tomu, že to půjde i nadále dolů, dala jsem se vyfotit. A to je vlastně moje první fotografie. Na druhé fotografii vážím 78 kg, pokračuji dál, a jsem šťastná a Vám z celého srdce vděčná za svoji celkovou přeměnu. Jsem velmi ráda, že se do studia mohu kdykoliv vracet. A to i v době, kdy naše finanční situace není nijak růžová. Přesto, že nikdy nic neplatím, cítím, že Vaše radost z mých úspěchů je vždy upřímná. Děkuji Vám i Vaší kolegyni, za práci, kterou tak nezištně děláte. Jsem stále usměvavá, plná energie, až někdy nevím co s ní. Lidé z mého okolí se na mě s údivem dívají a vůbec nechtějí věřit tomu, že to jsem já. Ale já jsem přece důkaz toho, že to jde.“

K tomu opravdu není co dodat, snad jen pro upřesnění uvádím tabulku s rozměry paní Michaely, která je opravdu důkaz toho, že náš program se jmenuje ODEČÍTÁNÍ CENTIMETRŮ Z TĚLA.

Datum Váha Krk Prsa Žaludek Pas Břicho Boky L.steh. P.steh. %tuku kg tuku
26.9.00 118,5 38 118 102 101 137 143 86 85 44,8 53,2
27.2.02 74,5 34 96 80 73 95 112 66 65 29,5 22
Úbytek 44 4 22 22 28 42 31 20 20

Michaela zhubla na partiích, kde to potřebovala. Hlavně přes stehna celých 20 cm. Prsa zůstala stejná i přesto, že je úbytek přes ně menší o celých 22 cm , protože stejný úbytek je i pod prsy, přes žaludek. Tuk se odboural ze širokých zad a tukových polštářků.

Ještě jednou Vám děkuji, vážím si Vaší práce a přeji nejen Vám, ale všem čtenářům Kamelotu krásné prázdniny s novou postavou, novými plavkami a hlavně výbornou náladou.

Michaela

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio