Jako bych užívala po kapičkách Elixír mládí E-mail

Vítáme Vás v rubrice Skutečné příběhy. Toto jsou skutečné příběhy klientů podložené autentickými dopisy.
JAKO BYCH UŽÍVALA PO KAPIČKÁCH
"ELIXÍR MLÁDÍ".

Milá paní Sojková,

srdečně Vás zdravím, děkuji za dopis od manželů Medvědových (odkaz na rubriku – Víc než VIAGRA, aneb, jak změna našeho jídelníčku změnila náš život). Po jeho přečtení, nemohu jinak než souhlasit se vším co bylo napsáno, mám úplně stejné pocity.
Jediného čeho opravdu lituji je, že můj manžel nežije. Jezdili jsme též k doktoru Bultasovi do nemocnice na Karlově náměstí v Praze. Manžel byl stejně nemocný, srdce, cévy, jako pan Medvěd, bohužel nebylo mu pomoci.

Dnes mohu směle prohlásit, že se můj život změnil od 22. 1. 2001.

Byl to právě ten den kdy jsem byla u Vás na konzultaci. Když jsem Vás uviděla a uslyšela, začala jsem věřit v začátek dobra. Vše, co jste řekla, byla pravda.

První dva týdny se nedělo nic, ale vnitřně mi bylo dobře. Po tak dlouhé době se opět najíst a vyspat bez strachu, že opět kilo přiberu. Byl to nádherný pocit. Zjištění, že ručička váhy mírně klesá pod 70 kg, bylo tak nádherné.
Mám opět chuť žít a radovat se ze života. Co bylo pro mě úplně největší štěstí, bude znít asi hrozně, ale po měsících jsem šla na toaletu bez pomoci projímadla nebo čajů, které jsem léta užívala a někdy se obávala vážného onemocnění.

Dnes vidím, jak jsem se chovala hrozně ke svému tělu a ono mi

odpovídalo bolestí.

Bolesti žaludku, žlučníku, zvracení a jiné stále se opakující problémy. Někdy se mi ani nechtělo žít. Bylo to hrozně vyčerpávající. Vážit jídlo, počítat kalorie, někdy jsem jídlo přímo nenáviděla. Byla to moje zlá noční můra a nechci si to již nikdy zopakovat.

Díky Vám, paní Sojková, se cítím hrozně dobře, zase se dokážu radovat ze všeho kolem sebe. Začala jsem si vážit života, vidět krásné věci, chtít zase hezké šaty. Možná, že si řeknete, že je brzy na nějaké závěry,

vím, že jsou to pouhé dva měsíce, ale přesto se tak cítím.

Každý den na Vás myslím, nevím, jak by to všechno skončilo, kdybych Vás nepotkala. Štěstí se na mě usmálo – přišlo ve Vaší podobě. Jste můj „anděl a moje světlo“, které mě vrátilo zpět do života.

Mám pocit, jako bych užívala po kapičkách "elixír mládí".

Milá paní Sojková,

děkuji za všechno, přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených lidí, jako jsem já. V osobním životě hodně zdraví a lásky.

Na shledanou Helena (rok nar. 1942)

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio