Od nás z rodiny nikdo nebyl štíhlý E-mail

Vítáme Vás v rubrice Skutečné příběhy. Toto jsou skutečné příběhy klientů podložené autentickými dopisy.

OD NÁS Z RODINY NIKDO NIKDY NEBYL ŠTÍHLÝ,

ANI NÁŠ PES !


Jmenuji se Eliška jsem z Kladna a je mi 26 let. Celý svůj život jsem měla nadváhu a nikdy nepatřila k těm štíhlým. Není se čemu divit. Od nás z rodiny nikdo nikdy nebyl štíhlý, ani náš pes, jak tvrdí můj manžel a dlouho mě tím utěšoval.

Až jednou má nadváha přerostla v silnou obezitu a já si řekla dost !

V té době jsem byla na mateřské dovolené a stále kojila svého skoro čtyřletého syna. Má váha pořád narůstala, až se vyšplhala na 114 kg. Jelikož jsem menší – měřím 168 cm, tak to bylo hrozné.
Proto jsem navštívila paní Sojkovou ve studiu UNILESK a čekala, co se bude dít. Po dvouhodinové konzultaci jsem zjistila, proč vlastně stále tloustnu a proč se mi nedaří běžnými dietami zhubnout. Moc jsem tomu nevěřila, ale řekla si, že

to musím vyzkoušet, že je to má poslední naděje.

Jinak bych už žádnou dietu snad ani nezkoušela a byla navždy

smířená se svou obezitou.

Vyzkoušela jsem tolik diet, ale marně. Metoda paní Sojkové mě zaujala. To není dieta, ale změna špatných stravovacích návyků. Je to opravdu zázračné a rychlé !!!

Mohu Vám to dokázat sama na sobě. Od 4. 6. 2002 do 10. 4. 2003, tedy za deset měsíců, jsem zhubla ze 114 kg na 69 kg. Tj. rovných 45 kg. Mohu říct, že to nebylo žádné mučení a odříkání jídla. Jedla jsem pořád dost a často, jen jsem musela vědět, co jíst a kdy to jíst, abych mohla hubnout co nejrychleji.

Rodina nevěřila, že to dokáži a všichni si mysleli, že to je zase jedna z mých dalších diet, ale

rychle jsem je přesvědčila.

Studio UNILESK potom navštívila i má maminka. Dokonce i chlapi z naší rodiny jedí často to, co my s maminkou. Velmi jim to chutná a mnohdy ani nevědí, že snědli dietní jídlo, po kterém se nejenže hubne, snižují se tuky a cholesterol v těle a hlavně je z něj dostatek energie. Lidé mě potkávají a nevěří, co se se mnou stalo, ale já říkám, že jím a hubnu.

Můj manžel vždy dodá, že toho kolikrát sním víc, než on a že jím jako horník. A věřte, je to tak.

Nyní vážím 69 kg a stále pokračuji. Mé přání je mít 60 kg a až to dokáži, určitě znovu napíši, jak mi to šlo. Má rada je NEVÁHAT ! Navštivte studio UNILESK a dejte se do toho hned. Opravdu to stojí za to.

Nashledanou Eliška

 

kolagen3.jpg 
(16634 bytes)

 

 
< Předch.   Další >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio