Doc. Měšťák mě zákrok rozmluvil E-mail

Chcete se dozvědět více o účincích živěho Přírodního kolagenu Inventia,
nebo hledáte radu, který si vybrat...?

Přečtěte si recenze, zkušenosti a skutečné příběhy těch, kteří si vyzkoušeli živý kolagen 
před vámi a poznejte jak jim pomohl na pleť, vrásky, akné, vlasy, klouby...  

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE >>>klikni na obrázek


 Vítáme Vás v rubrice Skutečné příběhy. Toto jsou skutečné příběhy klientů podložené autentickými dopisy.

DOC. MĚŠŤÁK MĚ ZÁKROK ROZMLUVIL

 

Milí čtenáři Kamelotu,
ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti, které jsem získala při dodržování principů snižování nadváhy ve studiu UNILESK.

Tuto metodu bych si dovolila nazvat převratnou, a to z několika důvodů.
(Pozn.pí.Sojkové- metoda není převratná a ne každému musí vyhovovat).

Tzv. "hubnutí" nezpůsobuje ztrátu svalové hmoty ani další příznaky, jako jsou pocity hladu, vyčerpání, podrážděnosti , ztráta minerálů, stopových prvků atd.
Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Jediné, co je – dle mého názoru – pro začátek důležité, je vydržet šest neděl dodržovat opravdu „absolutně“pokyny získané při konzultaci s paní Sojkovou.
Po období šesti neděl se přeci jen trošku popustí uzdička a dokonce se používají i kvalitní oleje, takže se v žádné případě nejedná o beztukovou dietu.

A teď můj případ.
Léta jsem se omezovala, hladověla, hubla v obličeji a prsou, ale nikdy se mi nepodařilo shodit tukové polštářky ve spodní části těla.

Domnívala jsem se, že pouze plastický zákrok

dokáže to, co nikdy žádná dieta nedokázala.

Proto jsem navštívila plastického chirurga Doc. Měšťáka, který mi zákrok rozmluvil a doporučil mi

návštěvu studia paní Sojkové.

Musím předeslat, že jsem této metodě absolutně věřila, protože těžko by si pan doc. Měšťák „dělal reklamu“ nepravdivými informacemi, dokonce i v několika pořadech v TV, kde byl s paní Sojkovou. A i to, že se touto metodou dosahuje úžasných výsledků, nebude samo sebou.
Je opravdu úžasné shazovat své kilogramy tuku, a to i na „nejžádanějších“ místech těla, třeba i na těch s celulitidou. Tukové zásoby včetně polštářků mizí! Tedy alespoň mně zmizely zcela.
Je pravda, že jsem pravidla držela velice striktně, protože jsem chtěla zhubnout co nejrychleji do plavek, ale není třeba spěchat, výsledek se stejně dostaví.

Koncem dubna jsem se při výšce 168 cm z váhy 62 kg dostala v srpnu na

52 kg a z 27,3 % podkožního tuku na 17,7 % – což bylo úžasné.

Do studia jsem již nedojížděla a také jsem pravidla nedodržovala tak striktně. Dokonce jsem se i několikrát týdně stravovala úplně běžně. Borůvkové koláče, pozdní večeře – někdy i dvě, sladké, atd. Váha se nehýbala a nehýbala. Spíše naopak.
S velkým úsilím jsem se paradoxně snažila alespoň lehce přibrat, neboť dle mého „okolí“ jsem byla příliš hubená a já jsem to také tak cítila. Až v únoru jsem /po vytouženém přibrání cca 2 kg/ ze zvědavosti opět navštívila Unilesk. Byla jsem zvědavá na váhu svých tuků. A opět tuky v normě.
Mám radost.tělo se už naprogramovalo na určitý systém příjmu potravin a i při „hříšcích“, kterých jsem se /i záměrně/ dopouštěla.

Jím téměř normálně a netloustnu – no není to báječné.
(Pozn. pí. Sojkové – ne u každého to tak záviděníhodně „funguje“ a ne každý má práci s tím, aby nabral 2 kg).

Ještě musím potvrdit, že po celou dobu dodržování zásad jsem se cítila svěže, odlehčeně, prostě fajn. Cvičila jsem občas, celkem nepravidelně. Aqua aerobik, plavání, jízda na kole, ale všechno s mírou. Spíše jsem si to užívala, než abych hltala kilometry a hnala vše do extrémů jako předtím.

A závěrem: Hodně jídel už mi nechutná. Opravdu! A vůbec mi nechybějí. Občas si sice „zahřeším“, miluji čokoládu, pečené buchty, koláče, ale stačí mi mnohem méně, abych utišila chuť. Takže tuto převratnou metodu mohu opravdu doporučit každému!

Věřím tomu, že nadbytečné tuky může odstranit každý, kdo opravdu chce, ale určitá pravidla se dodržovat MUSÍ .

Přeji hodně úspěchů, děkuji paní Sojkové a jejímu kolektivu a

všem, kteří ještě nevěří, mohu doporučit pouze jedno

– proč to také nezkusit .

Katka

 


 

Přírodní kolagen InventiaPřírodní kolagen Inventia

 
< Předch.
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio